Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Woody Allen prý sexuálně zneužíval svou adoptivní dceru. Jaké nechutnosti na oscarového režiséra dívka prozradila?

Dylan Farrow obvinila Woodyho ze zneužívání.
Zdroj: Profimedia.cz

Režisér Woody Allen (78) má na krku pořádný skandál. Jeho adoptivní dcera Dylan Farrow (28) jej obvinila ze zneužívání. Dívka se ze svých zážitků vypsala v dopise, který byl zveřejněn na blogu sloupkaře amerického listu The New York Times Nicholase Kritoffa.

Ke zneužívání mělo dojít v roce 1992. Sedmiletá Dylan si měla v podkroví domu hrát s bratrovým vláčkem a Woody jí měl strkat palec do pusy a pokládat svou hlavu na její nahý klín. „Když to udělal, šeptal mi, že jsem hodná holčička a že to bude naše tajemství,“ svěřila se Dylan, které měl Woody slibovat, že ji vezme do Paříže a udělá z ní hvězdu svých filmů. Režisér si prý vždy našel způsob, jak se jí intimně dotýkat, ale to, co se stalo v podkroví, popsala jako svůj nejhorší zážitek. Dylan se svěřila matce Mie Farrow, která celou věc dala k soudu. Allen Miu obviňoval, že své dceři vymývá mozek. Režisér ale nebyl nikdy obviněn ani odsouzen.

Dylan prý po tomto traumatu trpěla psychickými problémy, potýkala se s poruchou příjmu potravy, nesnesla doteky mužů a začala se sebepoškozovat. Čtyřnásobný držitel Oscara se roku 1997 oženil s adoptivní dcerou své tehdejší partnerky Mii Farrow Soon-Yi.

Související články

Další články