Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Witowská na rozdíl od bezzubého Voříška debatu ukočírovala: Největší tajemství půvabné blondýnky

Krásná Witowská zvládla debatu na výbornou.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Čtvrteční, poslední, prezidentská debata v pražském Rudolfinu na rozdíl od té úterní netrpěla nedostatkem moderátorského umu. Zatímco Karel Voříšek se věnoval spíš oznamování počtu diváků, sexy blondýna Světlana Witowská si šla tvrdě za svým. Debatu se jí podařilo ukočírovat a zároveň ji zachovat divácky přitažlivou. Přinášíme osm faktů, které o Witowské nevíte.

Poslední střet kandidátů na prezidenta Jiřího Drahoše (68) a Miloše Zemana (73) má Česko za sebou. Teď už bude jen na voličích, kdo na příštích pět let usedne na Pražském hradě.

Čtvrteční debata byla o poznání klidnější než úterní. Publikum reagovalo ukázněně a jelikož se Světlana Witowská, na rozdíl od Karla Voříška, věnovala moderování a ne chlubení se počtem diváků, kteří debatu sledují, stejně tomu tak bylo i u zpovídaných kandidátů.

A není se čemu divit, Witowská není žádná začátečnice. Ve veřejnoprávní televizi působí už řadu let. Máme pro vás osm věcí, které o ní netušíte.

  • 1. Witowská se v roce 1973 narodila jako Světlana Ševčíková.
  • 2. Vystudovala právnickou fakultu Univerzity Karlovy.
  • 3. Jako právnička se ale nikdy neuplatnila, hned po studiích nastoupila do ČTK, potom pracovala v deníku MF Dnes.
  • 4. Ve třiadvaceti letech začala v roce 1996 pracovat v České televizi. Kromě pětileté pauzy, kdy veřejnoprávní televizi vyměnila za Primu, tam působí dodnes.
  • 5. V roce 2005 usedla i za moderátorským stolem hlavní zpravodajské relace Události. Krátce zastupovala Jolanu Voldánovou.
  • 6. V České televizi se seznámila s prvním manželem, hokejovým komentátorem Robertem Zárubou, s nímž má syna Viktora.
  • 7. Manželství jim ale nevydrželo, v roce 2008 se rozvedli. Půvabná blondýnka se pak provdala za bankéře Petra Witowského. I s ním má syna.
  • 8. Od roku 2014 je jednou z moderátorek pořadu Interview ČT24. Do povědomí diváků se zapsala zejména drsnou konfrontací Andreje Babiše loni v květnu.

Související články

Další články