Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Winona Ryder zuří: Rozčilil ji Mel Gibson, který si už zase neviděl do pusy

Winona Ryder zuří: Rozčilil ji Mel Gibson, který si už zase neviděl do pusy
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
skandál
Slavný herec Mel Gibson (64) je ve světě trochu kontroverzní osobou. Na jeho další skandál upozornila herečka Winona Ryder (48). Údajně se na jednom večírku navážel do homosexuálů a její víry. Herec ale tvrdí opak a obvinění vyvrací.

Divoké večírky jsou pro většinu slavných osobností samozřejmostí a nenechají si tak ujít žádnou akci. Výjimkou nebyl ani Mel Gibson a Winona Ryder. „S jedním kamarádem jsem byla na večírku plném lidí. Byl tam i Mel Gibson a pokuřoval doutník. ‚A sakra, takže teď dostanu AIDS?‘ prohlásil, když se dozvěděl, že je můj kamarád homosexuál,“ svěřila týdeníku The Sunday Times.

Nevhodné narážky

Po několika výměnách názorů se jejich diskuze přesunula k židovské víře. Gibson se opět nevyhnul nemístné odpovědi. „Ty ale nejsi z těch, kteří se vyhýbají pecím, ne?“ prohlásil. Tím narážel na koncentrační tábory, ve kterých se Židé spalovali. To Winonu pobouřilo, protože vyznává židovskou víru.

Herec tvrdí opak

„Věřím v odpuštění a doufám, že pan Gibson nalezl zdravou cestu k vyrovnání se s vnitřními démony,“ dodala herečka a tvrdí, že se jí Gibson poté snažil omluvit. To ale herec popírá. Herečku údajně kontaktoval, aby ji konfrontoval kvůli lžím, které o něm šíří.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy