Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Williams rozdrtila Strýcovou za hodinu: Báře nedala jedinou šanci, přesto si Češka odnáší balík

+ Další 3 fotografie
Wimbledon
Česká tenistka Barbora Strýcová (33) statečně svádí boj se světovou jedničkou Serenou Williamsovou (37). V prvním setu Serena Strýcovou rozdrtila 6:1 a ve druhém 6:2. I přesto, že Strýcová prohrála na plné čáře, domů si odnáší pěkný balík.

Dnešní wimbledonský zápas byl pro českou tenistku Barboru Strýcovou splněný sen. Nepřála si nic víc, než dostat se do finále a ukázat, že na to má. Bohužel její sen se rozplynul za hodinu, kdy ji soupeřka Serena Williamsová rozdrtila ve dvou setech.

Barbora Strýcová patří mezi naše nejlepší tenistky a v boji proti světové jedničce se opravdu snažila, na vítězství to však nestačilo. I přesto, že Strýcová v semifinále prohrála a dál nepostupuje, v žebříčku dvouhry se posune na krásné 32. místo a odnese si 34 milionů korun.

V sobotním finále se Williamsová utká se Simonou Halepovou, která porazila Elinu Svitolinovou 6:1, 6:3. Serena poslední triumf vybojovala před třemi lety a celkově si ve finále Wimbledonu zahraje již pojedenácté.

Mohlo by vás zajímat

Další články