Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

William a Harry očima expertky na řeč těla: Odhalení sochy Diany plné vnitřního napětí

Princové William a Harry.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
detailně

V Kensingtonském paláci se ve čtvrtek slavnostně odhalila socha zesnulé princezny Diany (†36), která by oslavila 60. narozeniny. Na slavnostním ceremoniálu se sešli i její synové, rozhádaní princové Harry (36) a William (39), kteří se setkali poprvé od pohřbu dědečka, prince Philipa. Odbornice zhodnotila řeč jejich těla.

Expertka na řeč těla Judi James, již cituje přes původní verzi deníku Faboulous deník The Sun, prozradila, že při příležitosti slavnostního ceremoniálu princové Harry a William odsunuli jejich bratrské neshody na druhou kolej a vůči své zesnulé mamince Dianě vystoupili spíše jako synové.

Zrcadlení

"Když stáli bok po boku, tak se prvně zdálo, že své úsměvy lehce předstírali. Významnou řečí jejich těl bylo vzájemné zrcadlení," uvedla. I přes neshody si ale nešlo nevšimnout, že je jejich rodinné pouto stále silné.

Tento druh mimikry (zcadlení těl) naznačuje silné pouto, které mezi sebou mají, což ukázalo, že i přes neshody jejich 'staré vazby' nezrezavěly."

Vnitřní napětí, taktiky i společné úsměvy

"Harry se v jeden okamžik také dotkl svého snubního prstýnku, což je sebeuklidňující gesto v momentu, kdy v sobě člověk pocítí vnitřní napětí, ačkoliv je to také signál, že je pro něj rodina ten největší zdroj podpory," uvedla James. Kromě tohoto dotyku a občasného zkontrolování oblečení ale oba bratři působili svým držením těla pozoruhodně klidně a uvolněně.

"Mezi Harrym a Williamem došlo také k několika očním kontaktům, které inicioval spíše Harry. Oba se také občas zasmáli, přičemž použili i přesvědčivá a živá gesta rukou," dle expertky také šlo velmi znát, že pracují jako tým, což se ukázalo při odhalení sochy princezny Diany.

"Stáli bok po boku a společně se dívali na látku, která byla přehozená přes sochu. Také šlo spatřit, že spolu diskutují o různých taktikách a dokonce se usmívají."

Sjednocení?

"Pro mě nastal ten nejpříznivější a pravděpodobně také nejautentičtější okamžik v momentě, kdy došlo k naznačení, že se spolu po neshodách opět sjednotí. A to v okamžiku, kdy stáli v tichém rozjímání vedle sebe a dívali se na tvář sochy princezny Diany, poté se Harry podíval na Williama, a ačkoliv nebylo možné vidět Williamovu tvář, působilo to velmi hlubokým společným okamžikem," prozradila expertka, která naznačila, že tohle emotivní a hluboké gesto mohlo také signalizovat začátek konce jejich sporů, přesto je ale velmi zřejmé, že i přes ceremoniál je jejich vztah stále velmi napjatý a sotva prohodili pár slov.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy