Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Will Smith z Muži v černém: Manželku měl místo otrokyně a přál si harém

Will Smith s manželkou Jadou Pinkett Smith a dcerou Willow.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Osudy slavných

Will Smith (53) odhalil světu svá šokující přiznání. Manželku terorizoval, v manželství byl kontrolujícím pedantem. Navíc si přál mít harém plný slavných žen. Herce přitom Jada Pinkett Smith (50) dlouhodobě podváděla, neuznává totiž manželskou věrnost. Will Smith dále přiznal, že má zkušenosti s drogami i myšlenkami na sebevraždu. Informoval o tom britský deník The Sun.

Chtěl dámský harém s Halle Berry

"Co by vás tak udělalo šťastným?" zeptala se známého Muže v černém Willa Smitha (53) terapeutka a odbornice na tantrický sex, ke které herec pravidelně docházel. Odpověď ji překvapila.

"Mít harém plný žen," neváhal herec. V něm by se mu prý líbilo mít svou hereckou kolegyni Halle Berry (55) nebo třeba baletku Misty Copeland (39). Takto si Will do svého harému vybral na pětadvacet známých žen!

Jeho fantazie, o kterou se během terapie podělil, pak souvisela s rozpadlým vztahem s manželkou, herečkou Jadou Pinkett Smith (50). Ta herce podváděla. Will Smith se o jejich vztahu rozepsal v knize Will. Herec v ní mimo jiné uvedl, že kdyby měl více žen, měl by pocit větší šance, že ho alespoň jedna z nich bude mít upřímně ráda.

"Jenže pak jsem si uvědomil, že když se nedokážu postarat o jednu ženu, harém nezvládnu už vůbec," přiznal Smith. S Jadou má Will děti Jadena (23) a Willow (21). Z prvního manželství s herečkou Sheree Zampino (53) má ještě syna Treye (28).

Manželku měl jako otrokyni. Hrál si na pána

Po odloučení od manželky prý herec navíc několikrát vyzkoušel drogy, které mu dopomohly k prozření, že ji nepotřebuje k tomu, aby byl šťastný nebo aby ho oceňovala. Sám herec přiznává, že celý život trpěl nenasytnou posedlostí po úspěchu.

"Nehledě na to, jak úspěšný jsem, mám stále vnitřně pocit, že jsem zbabělec, který selhal," vysvětlil Smith s tím, že se ho pocit drží už od dětství, kdy uviděl otce udeřit matku. Po rozvodu rodičů se navíc chtěl pokusit o sebevraždu.

Herec dále přiznal, že přestože se zdáli pro okolí jako dokonalá rodinka, cítil se spíš jako "pán", který rozhodoval o každém manželčině kroku. Ta musela udělat mnoho kompromisů, které se jí přitom nelíbily.

"45 dní v kuse plakala a probouzela se s pláčem," popisoval herec jejich běžnou realitu. Například ke svatbě ji donutil, když otěhotněla se synem Jadenem. Sňatek si přitom ale Jada vůbec nepřála. Musela také přestat působit ve své kapele a přestěhovat se za Willem do města, které nenáviděla. Kromě toho neuznávala ani věrnost a manžela měla dlouhodobě podvádět.

Pár se dal po odloučení opět dohromady, momentálně je však vztah natolik narušený, že oba udržují další milostné vztahy i mimo manželství. O zprávě informoval britský deník The Sun.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy