Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Will Smith umožnil pronájem luxusního sídla z Fresh Prince: Pokoj stojí pakatel

Will Smith umožnil pronájem luxusního sídla z Fresh Prince: Pokoj stojí pakatel
Zdroj: archiv Airbnb
+ Dalších 9 fotografií
Luxusní sídlo
Pokud jste velkými fanoušky Fresh Prince, máte nově možnost pronajmout si pokoj v sídle, kde se legendární sitcom natáčel. Noc v přepychovém sídle známém z televizních obrazovek vás vyjde na pouhých 30 dolarů, což je v přepočtu zhruba 674 korun.

Vůbec poprvé se fanouškům otevřou brány do luxusního sídla, jež všichni znají z legendárního sitcomu Fresh Prince Seriál vyprávěl o teenagerovi vychovaném ulicí, kterého poslali žít s bohatými příbuznými v sídle v Bel-Air. V roli teenagera se objevil Will Smith Sitcom se vysílal mezi lety 1990 až 1996.

Sídlo nacházející se v luxusní čtvrti Bel-Air v Los Angeles se objevilo na stránkách Airbnb. Nabídku tam umístil samotný Will Smith. Fanouškům chce umožnit strávit noc v domě, kde se oblíbený seriál natáčel.

Cena za noc možná mnohé mile překvapí. Pokoj vás vyjde na pouhých 30 dolarů, což je v přepočtu 674 korun. Will rozhodl o symbolické ceně kvůli tomu, že seriál slaví 30. výročí odvysílání prvního dílu.

Rezervace se spouští 29. září a pokoje budou k dispozici pouze v pěti konkrétních termínech, a to 2., 5., 8., 11. a 14. října.

Fanoušci budou mít možnost prohlédnout si interiér domu, budou moci využít jídelnu, vykoupat se v bazénu nebo třeba nahlédnout do Willova šatníku. Jak luxusní sídlo, kde se natáčel Fresh Prince, vypadá, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články