Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Whitney Houston čeká posmrtné turné: Na pódiích bude vystupovat její hologram

Whitney Houston čeká posmrtné turné: Na pódiích bude vystupovat její hologram
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
neúcta
Zpěvačka Whitney Houston (†48) bude 7 let po své smrti vystupovat. Její tým společně se studiem Base Hologram informaci zveřejnil na Instagramu. Zesnulá zpěvačka v podobě hologramu vystoupí v rámci turné po celém světě, první koncert se bude odehrávat v Anglii a další data a místa budou teprve oznámena. Fanoušci ale už nyní zuří, podle nich jde o vydělávání na zemřelé legendě a už jen představa hologramového turné je pro ně neuctivá.

Jakkoliv to zní nereálně, Whitney Houston se objeví na koncertních pódiích po celém světě. Turné začne v Británii, další místa budou brzy na seznam přidána. Fanoušci budou sledovat legendární zpěvačku jako zpívající hologram, většině to ale přijde velmi neuctivé.

"Proč by se lidé, kteří mají na starosti památku Whitney, ponížili něčím takovým? Tohle turné je nevhodné a neuctivé, uráží mě to," napsal jeden z rozzuřených fanoušků zpěvačky k příspěvku na Instagramu, kterým bylo turné oznámeno.

O majetek Whitney se nyní stará její švagrová Pat Houston, která má zároveň práva na její hudbu. Ani ona nebyla z komentářů vynechána, jsou totiž věci, které jí zpěvaččini fanoušci nikdy nezapomenou. "Pat se snaží vydělat na všem, co z Whitney zbylo. Pamatuji si, když Whitney zemřela a ona začala prodávat svíčky, o kterých tvrdila, že voní jako její parfém," napsal další naštvaný komentující.

Většina komentujících na Instagramu prosí, aby bylo hologramové turné zrušeno. Legendární zpěvačka má podle nich odpočívat v pokoji. Co myslíte vy? Zašli byste na turné, kde Whitney Houston vystoupí v podobě hologramu, nebo vám stejně jako spoustě jejích fanoušků přijde její posmrtné koncertování neuctivé?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy