Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Wendy z VyVolených se vrací do televize: Její role je velmi důležitá!

Co na ni říkáte?
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Wendy Zapletalová se objevila v první řadě VyVolených a patřila mezi sympatické favority. Tenkrát to byla taková drzá oplácanější holka a diváky bavila. Pár let poté se pořádně vyloupla, stala se z ní maminka a je to kočka. Dokonce ji chtějí i v televizi!

Wendy od VyVolených prošla velkou proměnou. Stala se z ní hrdá maminka a má krásného syna Karla. Rozčepýřený účes vyměnila za upravené delší vlasy a vypadá úchvatně.

Sama se po odvysílání reality show stáhla a velkou hvězdou být nechce, ale to neznamená, že by v tom nepomáhala ostatním. Wendy Zapletalová se totiž dnes živí jako maskérka v televizi Prima a stará se o herce pořadu Policie v akci. Před kamerou ji neuvidíte, ale aspoň si můžete prohlédnout její práci.

Jenom škoda, že se Wendy tak stáhla do ústraní. První řada VyVolených byla divácky velmi úspěšná a fanoušci ocenili, že se v show objevili relativně normální a obyčejní lidé. Dneska se do podobných soutěží snaží nacpat akorát silikonové krásky a slavomani, jejichž cílem je předvést co největší bizár.

Související články

Další články