Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Wednesday (41) z Addamsovy rodiny je podruhé těhotná! O otci se spekuluje

Herečka Christina Ricci.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Radostná novinka

Americká herečka Christina Ricci (41), která se proslavila zejména rolí v Addamsově rodině, je podruhé těhotná! S radostnou novinkou se podělila na sociálních sítích, když přidala fotografii ultrazvuku a dopsala: Život začíná být lepší a lepší. 

Zdá se, že americká herečka Christina Ricci chce svou rodinu ještě rozšířit. Na sociální sítě přidala snímek z ultrazvuku, čímž oznámila své druhé těhotenství. Kdo je otcem dítěte, není stoprocentně potvrzeno, ale tamní média včetně webu TMZ se domnívají, že je jím vlasový stylista Mark Hampton.

Herečka má momentálně sedmiletého syna Freddieho z předchozího manželství s kameramanem Jamesem Heerdegenem (42). S ním se setkala v seriálu Pan Am, ale loni v létě podala žádost o rozvod. Podle informací zahraničních médií u nich mělo docházet k domácímu násilí. Vleklý rozvod nakonec proběhl v červenci tohoto roku.

Život začíná být lepší

S Jamesem Heerdegenem si prošla opravdu těžkými časy, proto jí druhé těhotenství určitě vykouzlilo pořádný úsměv na tváři. „Život začíná být lepší a lepší,” napsala k fotografii ultrazvuku.

Nejznámější role je Wednesday

Christina Ricci si zahrála třeba ve snímcích Addamsova rodina (1991), Addamsova rodina 2 (1993), Casper (1995), Strach a hnus v Las Vegas (1998), kde hrála po boku Johnnyho Deppa, Zrůda (2003) nebo Matky a dcery (2016).

Související články

Další články