Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Web eXtra plní sny odvážným lidem: Ve škole mě šikanovali, plastiku potřebuji, říká Vlaďka

Paní Vlaďka je velmi odvážná žena.
Zdroj: oficiální zdroj
Nedávno jste i vy měli možnost zapojit se do projektu eXtra.cz plní sny, prostřednictvím kterého jsme se ve spolupráci s odborníky z Lékařského domu rozhodli splnit sen trojici žen nebo mužů, kteří nejsou spokojeni se svým vzhledem, ať už z estetických, nebo zdravotních důvodů. Do redakce nám dorazilo hodně odpovědí, my jsme vybrali tři a jednu po druhé si je představíme.

Každý chce vypadat dobře, být se sebou spokojený, ať už k tomu má zdravotní důvody, nebo si chce jen zvednout sebevědomí, a plastiky nebo nějaká ta vylepšení už dnes nejsou žádná tabu. Už jste někdy uvažovali o tom, že byste nějaký zákrok podstoupili? Více se můžete dočíst ZDE.

Naše první kandidátka na plastiku Vlaďka ze Štětí ano. Jak je z fotek patrné, Vlaďka je krásná žena, přesto má jeden komplex, s nímž se nehodlá smířit. Dlouhé roky ho schovává pod vlasy a nechce kvůli němu nosit vlasy vyčesané nahoru.

Už víte? Ano, Vlaďka si přeje nová ouška. „Odstávají mi ouška, která vypadají jak sloní uši. Ano, na slůněti jsou moc krásná, ale mne to bohužel od mládí pronásleduje jako stín,“ říká Vlaďka, která se kvůli uším stala už ve škole terčem posměchu. „Přestala jsem tedy nosit copy nebo drdol, aby ten smích na mou adresu byl pryč,“ říká paní Vlaďka.

„Dlouhou dobu koukám na internet na střihy, copy a holky, kterým drdoly a vše krásně sluší, jak mají krásné uši, které jim přiléhají k hlavě a nevypadají tak jako já. Zkoušela jsem si doma před zrcadlem, jaké by to bylo mít uši jako normální krásná, dospívající holka, která chce být pro sebe a své okolí krásná,“ dodává Vlaďka, které jsme se proto rozhodli splnit sen a už zanedlouho podstoupí plastiku uší.

Konzultace a zákroky provedou lékaři z Lékařského domu v Praze, kde Vlaďku a další dvě dámy čeká profesionální přístup a péče kvalitního lékařského týmu a příjemná rodinná atmosféra. Na seznamu služeb Lékařského domu najdete liposukce, facelift, modelace prsou, operace očních víček a další. Jak Vlaďce sluší culík, to uvidíte už brzy.

Související články

Další články