Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Waldemar Matuška by dnes oslavil 87 let: Zpěvák vedl bouřlivý milostný život

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
výročí
Oblíbený český zpěvák Waldemar Matuška, který by dnes oslavil 87. narozeniny, byl velkým milovníkem žen. Jeho dostaveníčka a podobné intimní akce měla dokonce sledovat tajná policie, která se o něj v dobách minulého režimu zajímala. Jak moc si pěvecký idol užíval a co se o něm traduje?

O život populárního Waldemara Matušky se začali soudruzi zajímat poté, co se rozjela jeho pěvecká kariéra. Dozvěděli se totiž, že adoruje západní způsob života, doma mu visí fotografie prezidenta Masaryka, a navíc nemá valný zájem o interpretaci socialistických pís­ní.

Zajímavé zjištění je čekalo i ve chvíli, když si posvítili na jeho soukromí. Dle toho, co se našlo ve spisu, zpěvák střídal ženy jako na běžícím páse a často pil. Z několika dalších zdrojů dokonce vyplývá, že udržoval poměr s několika dámami najednou a pořádal orgie.

V údajích, které dostala StB od donašečů, mělo také stát to, že společně se svou kamarádkou a kolegyní Evou Pilarovou posilněni alkoholem močili z balkonu karlovarského Grandhotelu Pupp. Ačkoliv se zpěvačka vůči nařčení ohradila a vyvrátila jej, legenda letí světem dál.

O Waldemarovi, jehož rodiče pocházeli z Karlových Varů, se v lázeňském městě tradovalo, že byl výtržníkem a téměř nikdo z obyvatel na něm za socialismu nenechal nit suchou. Jak ale všichni moc dobře víme, závist světu vládne, a tak se dá jen stěží říci, která z historek je založena na pravdě.

Související články

Další články