Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vztek na Tomáše Třeštíka a Evu Decastelo: Exmanželka Radka po projevech citů udělala zuřivé rozhodnutí

Radka Třeštíková zmizela z Instagramu. Vztek na Tomáše Třeštíka a Evu Decastelo?
Zdroj: Se souhlasem Evy Decastelo/Profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Úprk

Manželství mezi fotografem Tomášem Třeštíkem (44) a dnes již bývalou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (41) je dávno pasé, přesto se šušká, že nový vztah muže, který chodí s Evou Decastelo (44), s jeho exmanželkou zamával. A redakce eXtra.cz si všimla, že v posledních dnech, kdy vyjevil veřejně své lásce city, se na Instagramu nad Radkou zavřela voda.

Tomáš Třeštík a Eva Decastelo: Reakce na jejich lásku

„Díky za ten klid, kterej jsem díky Tobě konečně našel...,“ napsal fotograf Tomáš Třeštík před pár dny na svůj Facebook.

Bylo to krátce poté, co se s moderátorkou a influencerkou Evou Decastelo poprvé spolu ukázali na veřejnosti. Jinak se mediálně drží stranou.

A někdy v té době přestala na Instagramu existovat i Radka Třeštíková, která nedávno oznámila, že končí se spisovatelskou dráhou.

Důvody mohou být různé. Řekla si snad, že už nechce dál vídat, jaké štěstí její exmanžel zažívá? Nebo to souvisí s jejím momentálním celkovým rozpoložením? Či ji zkrátka Instagram z nějakého záhadného důvodu zablokoval? O tom by se dalo jen spekulovat.

Výčitky?

Není to tak dávno, co Tomáš i Eva odstraňovali z Instagramu své společné fotky a šuškandou běžela spekulace, že právě Radce se společné prezentování párečku ani za mák nelíbilo.

„Měla dát hodně výrazně najevo, co si o tom myslí,“ tvrdila nám před pár týdny kamarádka spisovatelky. „Nechápu to. Působí to na mě jako žárlivost. Přitom to byla ona, kdo dal kopačky,“ divila se další.

Jestli si Radka účet zrušila jen dočasně, nebo se časem vrátí, to se teprve ukáže.

Informace o tom, že Eva s Tomášem tvoří pár, napsala redakce eXtra.cz jako první. Stalo se tak v den Eviných záříjových narozenin, kdy se Tomáš předvedl jako romantik a sdílel společnou fotku na svém Instagramu. K fotce poté napsal Vše nejlepší a nezapomněl ani na srdíčko.

Eva předtím žila dlouhých 13 let se scenáristou Reném Decastelem, se kterým má dvě děti. Pár se rozešel letos v létě, prý kvůli neshodám. I on si po rozchodu našel jinou ženu.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy