Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vztek na neschopnou Jarču (23) ve Výměně: Manžel ji sbalil v 15, neumí ani smažený sýr

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
Výměna manželek
Jak si přísná Martina poradí se dvěma nevychovanými dětmi? A dokáže nezkušená Jarča vyhovět náhradnímu partnerovi? To se dozvíme v nové epizodě Výměny manželek, ve které ani tentokrát nebude o vypjaté momenty nouze!

Rodina ze středočeské vesničky Příčina si chce ve Výměně manželek vyzkoušet, jaké to je být v televizi. Míra (25) a Jarča (23) spolu mají dceru Nikolku (6) a syna Mirečka (3). A v plné nahotě se před celým Českem ukáže, jaké jsou jejich největší problémy.

Jarka se s manželem poznala už jako 15letá, o dva roky starší Míra ji okouzlil ještě dřív, než slovo stačilo dát slovo. Když jí bylo 17, přišla na svět Nikola, před třemi lety se narodil Mireček.

Mírovi nejvíc vytýká, že je vzteklý a náladový. Jemu zase vadí, že Jarča málo uklízí. Neslavné jsou i její kulinářské dovednosti.

Ty nejvíc rozlítí náhradního manžela Michala (30) z Dubé. Do Výměny je přihlásila manželka Martina (30) především kvůli penězům, za které si chce pořídit novou kuchyň. Jinak prý rodiče malé Loly (8 měsíců) prožívají idylický vztah.

Na ten bude Michal během deseti dnů s Jarčou se slzou v oku vzpomínat. Velmi záhy zjistí, že za ni musí uklízet a že s jejím vařením to taky není žádná sláva. Když se ukáže, že Jarča neumí připravit ani smažený sýr, Michala to už opravdu vyvede z míry.

Zatne nakonec zuby a přetrpí to, aby si mohla jeho Martina dopřát novou kuchyň?

Související články

Další články