Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vztek Lukáše Rosola: Lascivní snímek Michaely Ochotské ho kvůli synovi vytočil doběla

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Hádka
Lukáš Rosol (34) prohrál soud o alimenty na syna Andrého. I když podal odvolání, soud rozhodl v jeho neprospěch. Tenistakvůli tomu bude muset platit exmanželce Michaele Ochotské (35) padesát tisíc korun měsíčně místo navrhovaných patnácti tisíc. Rosol se do exmanželky pustil na Instagramu kvůli odhalené fotce v pánské košili.

Vztah mezi tenistou Lukášem Rosolem a moderátorkou Michaelou Ochotskou je čím dál napjatější. V prosinci 2018 požádal Lukáš, aby mu soud nechal snížit alimenty na 15 tisíc korun měsíčně. Důvodem prý bylo, že už teď nevydělává tolik peněz a tím se mu snížila životní úroveň.

Vysoké alimenty

Bývalý pár se dopředu domluvil na tom, že Michaela odejde s tím, s čím přišla, a Lukáš měl navrhnout, že bude na jejich syna Andrého platit alimenty ve výši 55 tisíc korun. Jeho návrh na snížení na 15 tisíc byl zpočátku akceptován, ale poté, co se Ochotská odvolala na Krajský soud v Ostravě, bylo rozhodnuto, že Rosol bude platit původně domluvenou částku.

Jízlivý komentář

Michaela Ochotská na svůj Instagram před pár dny přidala odhalenou fotografii, kde sedí na posteli jen v bílé pánské košili. Rosol si neodpustil komentář a rozhodně exmanželku nešetřil.

"Z pozice matky by to chtělo trošku zodpovědnosti a respektu vůči našemu synovi, který se na tak vulgární a lascivní fotku svojí matky může za chvíli sám podívat. A aby tu četl komentáře, že by jeho maminku někdo pomiloval, a ona mu to lajkuje, to je opravdu ostuda,“ napsal pod fotku Rosol. Komentáře, které měl na mysli, jsou už smazané.

Napjatá situace

Rosol krátce poté, co požádal o snížení alimentů, vydal prohlášení. V něm tvrdil, že exmanželka tahala jejich syna po doktorech, aby prý sehnala důkazy o tom, že je Lukáš pro Andrého traumatem a fyzicky ho ohrožuje. Uvedl také, že mu prý bezdůvodně zakazovala svého syna vidět.

Do sporu se vložila i současná manželka Lukáše Rosola, kterou je šestadvacetiletá Petra Rosolová Ta Ochotské vyčetla, že za jednadvacet měsíců dostala na výživném a zajištění studií pro syna více než dva miliony korun. A to, podle Ochotské, prý ještě statisíce dluží za alimenty.

Související články

Další články