Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vztahy našich hvězd: Makarenko přiznala, co způsobilo rozchod, Sebastian randí s bývalkou

+ Dalších 5 fotografií
Na tiskové konferenci v restauraci Soho, kde se právě prezentovala nová cigareta Vype s novými náplněmi, se nám idol všech dam Sebastian (28) svěřil, jak to vlastně s těmi dívkami má a Taťána Makarenko (30) se rozpovídala o rozchodu se Zdeňkem Bahenským (34).

Člověk by řekl, že takový sympatický a talentovaný mladý muž už musí mít nějakou tu slečnu a žít si spokojený partnerský život. Opak je ale pravdou. Český zpěvák Sebastian, kterého proslavila píseň Toulavá, takové štěstí nemá a ve vztahu dlouho nebyl. Neustále se ale vrací k jedné a té samé osobě. Ke komu a proč?

Vrací se ke své bývalce

Ani během několikaměsíčního volna kvůli koronaviru si tento sympaťák nikoho nového nenašel, má totiž potřebu vracet se do minulosti, a to se říká, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. U Sebastiana to ale neplatí. Tento hezounek do té řeky vstoupil, a nejen dvakrát! "Já se nějak vracím k bývalé přítelkyni 7 let. To je pořád od sebe a k sobě. Nikoho nového popravdě nehledám," přiznal zpěvák.

Na představení nové elektronické cigarety přišla i přes probíhající rozchod také Taťána Makarenko

Za všechno může karanténa

Ponorka ve vztazích během karantény byla před pár měsíci mezi lidmi nejčastějším tématem. Kvůli koronavirové krizi bohužel skončil další vztah dvou sympatických mladých lidí, a to ředitelky Miss Czech Republic Taťány Makarenko a hokejisty Zdeňka Bahenského. "Budu upřímná, možná by se ten rozchod ani nestal, kdybych byla pořád v tom zápřahu. A ono to není jednoduché dát 100 % do práce a 100 % do vztahu. Karanténa mi vzala partnera," říká s úsměvem Taťána.

Chcete vědět více? Podívejte se na celý rozhovor, kde nám naše hvězdy prozradily, jaká byla jejich karanténa i jak bude vypadat druhá polovina jejich léta.

Související články

Další články