Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Vztahové turbulence v Ulici: Blanka touží po Evženovi, frigidka Magda mezi dvěma muži a Šárka na dně

+ Další fotografie

Prakticky celé září se nese v Ulici v duchu lásky, jiskření, velkých změn a zvratů v životech některých z jejích obyvatel i speciální akce na podporu Šárky, jíž hrozí krach kvůli vyrabované kavárně. Šárka není ale jediná, kdo má v životě problémy a chaos. Blanka je stále zamilovaná do Evežena, ale ten má oči už dávno pro někoho jiného. Trable v lásce má také oblíbená frigidka Magda. Dojde k nějakému rozuzlení? Zvládne opuštěná Šárka všechen tlak? Nesáhne Blanka zase po alkoholu? Pro koho ze švarných jinochů se Magda rozhodne? 

Druhý zářijový týden byl v nekonečném seriálu Ulice dějově hodně nabitý. Osudy několika hrdinů nabraly nečekaný spád, příběhy jiných postav okořenila láska, ale ne u každého bude šťastná a opětovaná.

Opuštěná Šárka řeší jeden problém za druhým

Číšnice Šárka si v posledních dnech zoufá čím dál víc. Kvůli vyrabované kavárně má bezesné noci, hlavou se jí honí, jak to udělat, aby nezkrachovala, neboť škody se vyšplhaly do desítek tisíc korun.

Naštěstí má kolem sebe lidi, kteří vymysleli, jak jí pomoci. Jejího kamaráda Adama Voláka napadne uspořádání akce Večírek smolařů, na kterou je zván každý, kdo chce Šárku podpořit.

Právě zde se znovu setkají léčená alkoholička Blanka s Evženem. Stále je to k sobě táhne, což samozřejmě neunikne Evženově nové partnerce Kateřině ani Blančinu exmanželovi Luďkovi, jenž chce svou bývalou ženu i rodinu získat nazpět.

Kaňour Bedřich zápolí s rakovinou prostaty a frigidka Magda hledá lásku života

Láska a vztah se budou skloňovat ve všech pádech také mezi Alicí a Bedřichem Liškou, jenž se obává vedlejších účinků léčby rakoviny prostaty.

Přestože se ti dva v minulosti několikrát rozešli, vždy se k sobě nakonec vrátili, protože se milují. Vzhledem k tomu, že je Alice poněkud ohnivé povahy, už s Bedřichem proběhla solidní hádka, která ale, jak jinak, skončila velkým usmířením.

Otázkou zůstává, zda jsou tihle dva schopni v tomhle módu i nadále fungovat. Nebo se snad stane velké překvapení a Bedřich si najde cestu zpátky k Aničce?

Lásku bude řešit také oblíbená frigidka Magda, jíž předminulý týden vstoupil do života Mirek, velký kamarád jejího kolegy Prokopa.
Mezi Prokopem a Magdou to bylo dlouho jako na houpačce. Prokop Magdu balil od chvíle, kdy se s ní poprvé setkal.

Přestože to mezi nimi nedopadlo, Magda není Prokopovi lhostejná ani teď. Jak se to provalí? A jak to bude pokračovat mezi plachou Magdou a zdravě sebevědomým Mirkem, jenž se do ní zamiloval na první pohled a rád by s ní chodil?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy