Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vztahové harakiri v Ulici: Bývalý alkoholik Evžen mezi dvěma ženami rozpoutá dívčí válku

Ulice: Bývalý alkoholik Evžen mezi dvěma ženami rozpoutá dívčí válku
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
ulice

Ulice se rozloučí s prázdninami slavnostním znovuotevřením penzionu. Zúčastní se ho spousta starousedlíků i těch, kteří v Ulici našli domov později. Hlavní postavou celé ceremonie je samozřejmě nová majitelka penzionu a hospody Kateřina Dubovská. O to největší překvapení dne se však tentokrát postará někdo jiný. Kdo a co svým činem rozpoutá?

Nová majitelka uliční hospody a penzionu Kateřina Dubovská si na jaře začala koupí tohoto podniku plnit svůj sen. 

Má naprosto jasnou představu o podnikání v Ulici i o tom, jak by mělo vypadat prostředí, ve kterém chce vítat své hosty. 

Koncem jara se proto dohodla s Evženem Šmýdem, s nímž později začala i tajně randit, a Martinem Maléřem na rekonstrukci penzionu. 

Nyní, na začátku podzimní sezony, ho slavnostně otevírá. Některým z místních ale právě tahle akce pořádně zhořkne. 

Mezi pozvanými hosty nechybí starosta Antonín Hložánek, Evženovi nejbližší, tj. Vlastimil a Amálie Peškovi či Marie Vránová se svou partnerkou Jolanou Berkovou, jež měly v hospodě těsně před prázdninami svatbu, či Mariina dcera Blanka. 

Právě Blanky se to dotýká více než ostatních, protože stále doufá, že by se k sobě mohli s Evženem vrátit. Z několika signálů totiž vyrozuměla, že Evženovi není lhostejná a že Evžen už s Kateřinou zřejmě není. 

Jak to tedy je? Během znovuotevření penzionu se stane něco, díky čemu budou mít všichni jasno, něco, čím Evžen spoustu lidí překvapí. Jak to má se svými city k Blance a Kateřině? Vysnila si Blanka jen vzdušné zámky, nebo se s Evženem začnou opět sbližovat? A jak do vztahového propletence zasáhne Blančin exmanžel Luděk, jenž ji chce získat nazpět?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy