Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vztahová krize v Ulici: Vyléčený pijan Evžen má konkurenci a Věrka válčí o přízeň Vojtíška

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
ulice
Co udělá s člověkem láska a zamilovanost? Mário je najednou jako vyměněný. Celý jen září, dělá věci, které dosud nedělal, neustále se usmívá, až je to všem podezřelé. Je jim jasné, že se s Máriem něco děje, dokonce je i napadne, že v tom bude nějaká holka. Ovšem Mário zvolí taktiku zatloukání, k níž má opravdu vážný důvod. Proč Mário najednou nechce přiznat, jak se věci mají? Kdo je jeho vyvolenou, do níž se zamiluje až po uši? Čeho všeho je schopen kvůli své lásce? A jakou platí daň za svou zamilovanost? A jak dopadne porouchaný vztah mezi malým Vojtíškem a Věrkou? A co Blanka a vyléčený pijan Evžen?

Dětský domov, nebo kompletní rodina?

Co všechno dokážeme odpustit a přes co pro nás už nejede vlak, i když, nebo právě proto, se jedná o naše nejbližší? Věrka se trápí od chvíle, kdy se od Máry dozvěděla, jak moc nechtěně ublížila malému Vojtovi a co svým apelováním na syna kvůli zmaření Vojtovy adopce před dvěma týdny způsobila.

Ráda by to odčinila, chce být zase součástí rodiny, jenže ta se přes její přešlap neumí jen tak přenést. Věrka je najednou na druhé koleji, osamělá, nechtěná. Jak to s ní zamává? Co by do ní nikdo neřekl? A jaký zoufalý pokus udělá, aby jí ostatní odpustili?

Návrat k nevěrnému manželovi?

Kdy člověk ztratí poslední kapku naděje, že by se mohly vrátit staré časy a on získal nazpět to, co ztratil? Zatímco Luděk to nevzdává a nenápadně znovu dobývá Blanku, pro tu je jejich manželství uzavřenou kapitolou.

Chce se rozvést, což nyní prozradí i dětem, které napadne, že by se k nim táta mohl vrátit. Jak na máminu novinku zareagují? Co se moc nezdá Vlastimilu Peškovi, kterému Blančin manžel příliš nesedl? A jak to spolu mají Kristýna a Denis? Jsou jen kamarádi, nebo spolu chodí?

Související články

Další články