Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vztahová bible současnosti? Seriál Sex ve městě! Tohle je 9 zajímavostí, které o něm možná nevíte!

Seriál Sex ve městě přinesl ženám kolem 40 novou naději!
Zdroj: archiv

I když premiérové série Sexu ve městě byly odvysílané již v roce 1998, neutuchající obliba tohoto seriálu je důkazem, že je inspirací a průvodcem mnoha moderních dívek a žen po celém světě. Proč se vdávat, proč se usazovat, když svět je plný mužů, bot a kabelek? Tohle je 9 zajímavých faktů o našem oblíbeném seriálu…

1) Boty, které na sobě má Sarah Jessica Parker v úvodní znělce, stály pouhých 5 dolarů ve výprodeji.

2) Sarah Jessica Parker měla ve smlouvě dodatek, že se v seriálu nikdy neobjeví nahá. Proto je maximálně ve spodním prádle, zatímco ostatní představitelky běžně odhalují mnohem více.

3) Cynthia Nixon je ve skutečnosti blondýnka, ale pro svou roli Mirandy si barvila vlasy do zrzava. Kromě faktu, že je lesbička.

4) Během natáčení první epizody série z roku 2002 se Sarah Jessica Parker necítila dobře, a tak poslala svou asistentku do lékárny pro domácí těhotenský test. Výsledek? Byla těhotná a čekala syna Davida. Tomu se říká náhodička.

5) V prvních třech řadách byly během úvodní znělky na záběru dvojčata. Během čtvrté řady je nahradil záběr na Empire State Building. Je asi jasné proč.

6) Známá úvodní hláška „Carrie Bradshawová ví hodně o sexu a nebojí se zeptat“ je odkazem k filmu Woodyho Allena „Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat“.

7) Poslední slovo v celém seriálu bylo „fabulous“, tedy báječný. Jak báječné!

8) Jedno z nejzásadnějších poučení z celého seriálu je, že by se ženy měly držet na hony daleko od falešných kabelek a bot, i když jsou zcela zaměnitelné s originálem. Vždy je to totiž jejich majitelka, která ví, že to, co nosí, není skutečné. A to je to nejhorší vědomí!

9) Kim Cattrall, která ztvárnila roli stále nadržené Samanthy Jones, není ve skutečnosti vůbec promiskuitní. Jaká hrůza!

Související články

Další články