Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

VZTAH S DELFÍNEM! Dan Nekonečný (†52) přiznal zakázanou lásku

+ Dalších 31 fotografií
Něžnosti
V úterý kolem poledne oběhla český internet smutná zpráva. Zemřel zpěvák, showman a milovník života Daniel Nekonečný. Není žádným tajemstvím, že si zpěvák oblíbil cesty do amazonských pralesů či Polynésie, kde mimo přírodní léčitelství obdivoval tamní ženy. Slabost pro něžné pohlaví nikdy neskrýval a v jeho ložnici se vystřídalo i několik známých žen. Kromě lásky k ženám přiznal také vztah s delfínem.

Ženy Dana Nekonečného odjakživa přitahovaly a on sám vždy tvrdil, že jsou jeho motivací, motorem a že je zbožňuje.

V jednom z rozhovorů pro magazín Blesk pro ženy prozradil, jaké ženy se mu nejvíce líbí. „Je jedno, jestli je žena blondýnka, brunetka, černoška, Češka anebo Moravanka, štíhlá či kyprá. Každá žena je ideální velvyslankyní bohyně krásy Afrodity, která se zrodila z mořské pěny na Kypru. Tudíž může být i kyprá a přitom nááááádherrrrrná,“ popsal Dan ideál ženské krásy.

Slasti a rozkoše si užíval Dan se ženami bez rozdílu barvy pleti nebo národnosti. Posledních více než patnáct let žil s partnerkou Zuzanou Kardovou, jejíž dceru Terezu vychovával jako vlastní a bral ji na vystoupení jako tanečnici.

Daniel se nikdy tím, co se týkalo sexu, netajil. Byl známým vyznavačem tantrického sexu a zapáleně odhaloval taje kámasútry. Nebál se ani přiznat nečekané praktiky. Před smrtí přiznal, že jeden čas byl zamilovaný do samice delfína. Okouzlila ho tím, že byla krrrrásná a sličná… Bizarní situace se kolem optimistického Dana jenom hemžily. Málokdo věděl, že bez třpytek a samby je to klidný a rozjímavý hoch… Českému šoubyznysu bude hodně chybět.

Mohlo by vás zajímat

Další články