Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vztah Romany s Jardou po konci show: Horskou dráhu máme i teď, občas se dokážeme sežrat

Jardovi a Romaně to stále klape.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
zpověď

V reality show Svatba na první pohled došel pár Romana (27) s Jardou (36) do samotného finále, kde divákům i vztahovým expertům řekli, že i přes neshody, které je potkaly, chtějí ve vztahu pokračovat dál a jejich rozhodnutí spojené s Jardovým krásným gestem dojalo nejen nevěstu. Jak se ovšem páru daří nyní? Pokračuje jejich vztah stále jako na horské dráze? To prozradili v pořadu Nova Plus. 

Romana s Jardou byli prvním představeným párem druhé řady show Svatba na první pohled. Společně tak jako první předstoupili i před odbornou porotu v den, kdy se mělo rozhodnout, zda spolu chtějí budovat vztah i po natáčení.

Romana se svěřila, že je zamilovaná. "Jarda je navrch hauf, ale mezi čtyřma očima je to cíťa," prozradila o svém ženichovi. Poté přišlo na řadu rozhodnutí Jaroslava, který překvapil krásným gestem. Vytáhl z kapsy prstýnek a zeptal se, zda s ním Romča chce zůstat. Ta zůstala v němém úžasu a zmohla se jen na pusu. Prvnímu páru to tak i přes jejich vztah jak na horské dráze vyšlo.

Po několika měsících od natáčení jsou stále zamilovaní a jejich životy se také velmi změnily. "Mně se život změnil radikálně, lidé mě poznávají na ulici," říká s úsměvem Jarda v pořadu Nova Plus. Romana zase prozradila, že by se brzy chtěla usadit. "Já se chci do třiceti usadit, také bych chtěla mít minimálně hektarový pozemek, kde bude barák s krásným přírodním jezírkem," popisuje své vysněné bydlení.

Vztah jako na horské dráze mají stále

V reality show bylo znát, že vztah páru je jako na horské dráze, s neshodami se naučili pracovat, přesto je jejich vztah někdy jako na houpačce.

"Já bych řekl, že tu horskou dráhu máme i teď, hlavně když se delší dobu nevidíme. Jednou jsme nahoře, pak dole. Pořád spolu fungujeme skvěle a na Romaně mě baví, že je blázen," prozradil Jaroslav, kterého Romana doplňuje. "Máme problém v tom, že když se dlouho nevidíme, tak jsme schopní se ve zprávách sežrat, ale také se naprosto odstřihnout. Pak jsou tady ale momenty, kdy se chceme sežrat láskou."

Za pár měsíců společného soužití už našli klíč, který neotevře dveře do italské domácnosti. "Od začátku nám ve vztahu vázla komunikace a potřebovali jsme se trošku uklidnit. Každý jsme byli zvyklý na něco jiného. Byla to Itálie, ale pak se to uklidnilo. U nás platí, že si to musíme vyříkat," říká Romana, kterou Jarda doplňuje. "Potkali se dva podobní lidé, ale zároveň velmi odlišní. Postupně jsme to začali zvládat a dělali jsme kompromisy," dodává.Související články

Další články