Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vztah prince Harryho k Meghan: Jeho řeč těla na portrétech prozradí mnohé

Vztah prince Harryho k Meghan: Jeho řeč těla na portrétech prozradí mnohé
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají novou fotku. A ne jen tak ledajakou. Je to jejich první portrét od doby, co oficiálně ukončili své královské povinnosti. Vznikl při příležitosti Time 100 Talks, souboru rozhovorů mezinárodně uznávaných osobností z různých oborů o globálních problémech. Fotku najdete v článku níže.

Jistě si všichni vybavíme nyní již ikonické portréty Meghan (39) a Harryho (36), které vznikly při příležitosti jejich zásnub a svatby. Na zásnubní fotografii sedí pár na schodech a Meghan se opírá o Harryho nohu. Je vidět, že z Harryho strany je to póza ochranitelská, naopak Meghanina řeč těla vyjadřuje důvěru.

Ve velmi podobné póze se pár nechal zachytit i ve svatební den. Na celosvětově známé fotce opět sedí na schodech, Meghan o schod níž se opírá o Harryho stehno, zatímco ten ji pozorně drží kolem ramen.

I na nejnovější fotce časopisu Time je pár zachycen v podobné pozici. Harry tentokrát sedí na opěradle křesla, v němž je usazena Meghan, která se opět opírá o manželovu nohu. Teď si již mohli dovolit neformální styl oblečení a je na nich vidět uvolnění a spokojenost. Ze všech třech fotek dýchá romantika a láska. Podívejte se do galerie a posuďte, která fotografie se vám líbí nejvíc.

Jak šel čas s Meghan a Harrym

Princ Harry a Meghan Markle se seznámili v roce 2016, údajně je představila společná kamarádka, která je chtěla dát dohromady. Veřejnost se o jejich vztahu dozvěděla na konci října 2016, v listopadu jej Harry formálně oznámil. Na přelomu roku 2016 a 2017 Harry postupně představil Meghan své rodině, princi Charlesovi, královně a Williamovi s Kate V květnu 2017 se pár poprvé oficiálně ukázal na veřejnosti. Rok po začátku vztahu dvojice 27. listopadu 2017 oznámila své zasnoubení.

Oddáni byli 19. května 2018 na zámku ve Windsoru a necelý rok poté se Harrymu a Meghan narodil syn Archie. Na začátku roku 2020 mladá rodina oznámila, že chtějí ukončit své povinnosti jako členové královské rodiny. Přestěhovali se do Kanady, odkud se vzápětí přesunuli do Kalifornie. Nyní žijí v kalifornském Montecitu, věnují se charitativním projektům a tráví čas se 17měsíčním synem.

Související články

Další články