Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vztah na dálku? Tato znamení by se do toho rozhodně neměla pouštět

Zvládnete vztah na dálku?
+ Další 2 fotografie
Potkali jste konečně někoho, s kým si náramně rozumíte, ale má to jeden velký háček... Jste od sebe několik kilometrů daleko a vaše láska tak musí čelit velkým zkouškám. Některá znamení zvěrokruhu na takový typ vztahu však nejsou vůbec nastavena a raději by se do něj neměla pouštět. Komu vztah na dálku naprosto ztroskotá?

Našli jste někoho, s kým je vám neskutečně dobře a máte pocit, že jste spřízněné duše? Rozhodnout se, zda jít do vztahu je velmi klíčové a pokud v tom navíc hraje roli velká vzdálenost, měli byste to zvážit opravdu důkladně. Zvládnete to? Vydrží vaše láska i přesto, že se uvidíte párkrát za rok?

Některá znamení zvěrokruhu jsou hodně tolerantní, takže jim nebude dělat takový problém udržet si vztah i na dálku. Někteří jedinci však potřebují každý den dokazovat city a chtějí mít partnera neustále u sebe. Kdo by se raději neměl do vztahu na dálku pouštět?

BLÍŽENCI: Toto znamení zvěrokruhu by se o vztah na dálku nemělo ani pokoušet. Blíženci totiž potřebují ve vztahu neustálý kontakt a je velmi pravděpodobné, že by tato láska skončila zlomeným srdcem a pláčem.

Nic jim nenahradí fyzický kontakt, takže si dříve či později najdou někoho, kdo bydlí tzv. za rohem a koho budou mít pořád při ruce.

LEV: Lví ego rozhodně nepřežije lásku na dálku. Jeho potřeba mít neustálou pozornost druhé osoby je tak silná, že by si v žádném případě neměl hledat někoho, kdo bydlí na opačné straně republiky a už vůbec ne na druhé straně planety. Lev neumí být sám a potřebuje být neustále opečováván.

Vztah na dálku je pro Lva naprosto nepředstavitelný a raději se do něj ani nepouští. Raději si najde někoho, kdo třeba není tak skvělý, ale alespoň je blízko.

ŠTÍR: Štír je velmi vášnivé znamení, takže potřebuje hodně fyzického kontaktu. Proto pro něj není vůbec dobré, když je se svou láskou v odloučení. Potřebuje se své spřízněné dušičky neustále dotýkat a držet se za ručičku. Vztah na dálku by Štír velmi špatně nesl a ani by ho nebral za vztah vážný a opravdový.

Také neumí vyjadřovat své city slovy přes SMS zprávy, takže toto partnerství není nic pro ně. Jejich planety jdou hlavně přes postelové radovánky, takže by se jen trápili.

Mohlo by vás zajímat

Další články