Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Vztah Meghan s královnou Alžbětou: FOTKA ODHALILA, jak je na tom oproti Kate!

+ Dalších 61 fotografií
Královské vztahy
Z řeči těla už víme, že kdyby nebylo protokolu, mohly by z Kate Middleton (37) a královny Alžběty II. (92) být kámošky. Jak se ale cítí Meghan Markle (37), když jde na návštěvu Buckinghamského paláce? Bolí ji hlava už den předem, anebo se na setkání s babičkou svého muže prince Harryho (34) pokaždé těší? To odhalily pohnutky na fotkách, to budete zírat!

Už dlouhé týdny se nemluví o ničem jiném, než že se z Meghan Markle (37) stává černá ovce královské rodiny. Vyhazovy asistentek, hádky s vévodkyní Kate (37) i nátlak na prince Harryho mají stát za tím, že upadla u královny Alžběty (92) v nemilost.

Jenomže podle expertů na britské šlechtice je to přesně naopak. „Nepochybuji o tom, že se za ty roky královna změnila. Od počátku její vlády ji kritizovali, že je příliš chladná, což jí předhazovali i po smrti Diany. Takže si myslím, že si váží toho, co Meghan do královské rodiny vnesla,“ řekl znalec rodiny Jess Cagle britskému serveru Express.co.uk.

„Navíc jsou tady fotky, na nichž působí královna po boku Meghan velice uvolněně. A často se vedle ní směje, to obvykle nedělá,“ dodal.

Vévodkyně ze Sussexu by už co nevidět měla přivést na svět prvního potomka. Těžko říct, zda se ji někdo snaží před porodem očernit, anebo jsou zvěsti o jejím nesnesitelném chování pravdivé. Ať tak, či onak, královna je evidentně v klidu. A na tom v ostrovním království záleží koneckonců nejvíc.

Mohlo by vás zajímat

Další články