Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vztah Mašlíkové a Reinderse je definitivně v troskách: Manželská krize byla neudržitelná, rozchod tajili půl roku

Mana Mašlíková a André Reinders se rozešli: Návrat kvůli synovi nevyšel. Krach manželství tajili půl roku
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
rozchod

Ani několikátý návrat k sobě nepomohl. Modelka Hana Mašlíková nepopírá, že se k sobě s manželem Andrém Reindersem vrátili zejména kvůli tomu, aby měl jejich syn úplnou rodinu, teď to ale vypadá, že jejich lásce je definitivní konec. Mašlíková webu Blesk.cz potvrdila, že s manželem již půl roku nežije a rozvodové řízení je na spadnutí. 

Návrat kvůli synovi

Poté, co manželství modelky Hany Mašlíkové a MMA trenéra Andrého Reinderse procházelo roku 2020 krizí, domluvili se, že zkusí žít odděleně. Jejich cesty se sice rozdělily, ale stále je spojoval syn Andreas, proto se nakonec rozhodli, že se k sobě vrátí, aby svému dítěti dopřáli luxus úplné rodiny.

„O naše manželství budeme mnohem víc pečovat, že ani v problémech a každodenních starostech a radostech nezapomeneme, co pro sebe znamenáme a co vše už jsme spolu zvládli. Děkuju ti, André, že jsi nepřestal bojovat za rodinu,“ napsala tehdy Mašlíková na sociální sítě.


Definitivní rozchod

Od té doby se zdálo, že je vše v pořádku, vždyť neshody bývají občas v každém partnerském vztahu. Když se později začalo v kuloárech šuškat, že to mezi nimi opět skřípe, oba zarytě tvrdili, že je vše zalité sluncem. “My máme doma taky Itálii, máme rozdílné názory a štvem se. Furt se ale snažíme to kočírovat,” řekla před časem eXtra.cz Mašlíková a dodala, že hlavním důvodem, proč spolu zůstávají, je jejich malý syn Andreas. “Já si nedovedu představit, že bychom měli střídavou péči,” přiznala bývalá moderátorka.

Doporučené video: Hana Mašlíková a André Reinders o výchově syna.

Nakonec se ale ukázalo, že za zavřenými dveřmi byly neshody mezi manželi fatální a nakonec se rozhodli, jít definitivně od sebe. To se jim povedlo tajit pěkně dlouhou dobu. Ostatně když se před pár měsíci redakce eXtra.cz krásné blondýnky přímo zeptala na rozchod, vše popřela. Jenže už v tu dobu spolu nebyli. „Od léta spolu nejsme, intenzivně řešíme rozvod, ale žádná dramata se nedějou. Pořád společně žijeme pod jednou střechou, ale rozvádíme se,“ přiznala webu Blesk.cz Hanka. "Zjistila jsem, že se lidi nemění a je lepší jít od sebe," dodala.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy