Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vztah Karlose a Lely jako z telenovely: Seznámení postavené na lži, nevěry a domácí násilí

Karlos s Lelou jsou opět šťastný pár.
Zdroj: Foto Peter Gaman/poskytnuto Lelou Ceterovou
+ Dalších 6 fotografií
vztah

Vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) je u definitivního a velmi dramatického konce. Za těch pár let, kdy spolu tvořili pár, by se jejich příběh dal přirovnat k lásce jako z telenovely. Už jejich seznámení bylo postavené na lži a stejným směrem se to táhlo i další roky. V dalších letech Karlos Lelu několikrát podvedl, i přesto mu playmate pokaždé odpustila. V roce 2020 proběhly zásnuby, později druhé těhotenství, odložená svatba a příběh vyvrcholil až k údajnému domácímu násilí. Připomeňte si příběh lásky Lely a Karlose.

Seznámení bylo postavené na lži

V roce 2018 byl MMA zápasník Karlos Vémola v mediálním světě známý nejen pro turnaje, které vyhrával, ale také se začalo psát o jeho silikonové playmate Lele Ceterové. Jejich seznámení bylo dle slov Karlose postavené na lži. Vémola byl po rozchodu, když mu kamarádka řekla, že se do něj Lela zakoukala, tak se ji rozhodl oslovit.

"Vůbec o mně nemluvila a měla přítele. Ta známá mi lhala, udělala si ze mě srandu. Jenže my jsme se nakonec skutečně dohromady dali," svěřil se pro eXtra.cz Karlos v roce 2018.

První nevěry a ostré vzkazy

Dle dohledatelných informací Lela řešila první Karlosovu nevěru s několika ženami v roce 2020, kdy už byla na světě jejich dcera Lili. Tehdy Karlos odjel na výlet s kamarády a na nevěru mu Lela přišla sama a dala mu to sežrat v ostrém vzkazu pod jednou z instagramových fotografií. "A ty dvě kurvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi si foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku... hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi a mě už došla trpělivost. Klamání už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy," napsala. Komentář ale po chvíli smazala, dle důvěryhodného zdroje z okolí páru byla Lela vystresovaná a jinak se s Karlosem spojit nemohla.

"Je ze všeho vystresovaná. Stará se jen o malou, Karlos pořád někde lítá, často jsou kolem něj holky, na které se dá žárlit, tak se to v ní postupně nahromadilo. Pak je tu i to, že matky samoživitelky to mají těžké, navíc nechtěla maličkou připravit o tátu. A do budoucna se uvidí, třeba se ještě všechno změní. Třeba ji jednou výmluvy přestanou bavit," řekl tehdy blízký zdroj.

Když Karlos vyměnil Lelu za Lulu

Nakonec se potvrdilo, že Lelu Karlos skutečně podváděl. Další ženou, se kterou měl poměr, byla fitness trenérka Zdeňka Černá neboli Lulu, kterou Vémola pozval na jeden zápas v pražské Štvanici a poté se nějakou dobu scházeli. "Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo," řekla Lulu pro Blesk. Po nějaké době se ale se zápasníkem MMA Vémolou pohádala a nevěra vyšla na povrch.

"Měla jsem pocit, že se ke mně chová bez respektu. Proto jsem na Facebook dala fotku z jeho koupelny. Pak jsem byla požádána, abych ji smazala, což jsem slíbila. Mezitím mi ale zavolala rozčílená Lela. Řekla, ať ji smažu, ale na rozdíl od Karlose hodně hrubým způsobem. To mě urazilo, takže jsem řekla, že ji mazat nebudu," dodala pro deník.

Další nevěru Lela na nějakou dobu neakceptovala a s Lili se odstěhovala na Slovensko. Zprvu byl Karlos za odchod Lely rád a těšil se, že bude mít celý barák jen po sebe. Po čase své priority ale přehodnotil a uvědomil si, že je Lela to nejlepší, co ho mohlo v životě potkat.

Usmíření, tetování, provalené těhotenství i odložená svatba

I přes další krizi ale došlo k usmíření a Karlos vyznával Lele lásku nejen luxusními dárky, ale dokonce si její nahou podobiznu nechal vytetovat na paži.

Koncem roku 2020 Karlos požádal Lelu o ruku ohromným briliantovým prstýnkem. O pět měsíců později se Karlosovi podařil další faux pas, když omylem provalil Lelino druhé těhotenství během své show.

Z nevěry se vyklubalo domácí násilí a definitivní konec

V roce 2021 měli naplánovanou pohádkovou veselku, avšak z ní kvůli rizikovému těhotenství Lely, ale také zranění Karlose nakonec sešlo. V prosinci 2021 se jim narodil syn Rocky, kterého si Karlos velmi přál. Během dalších pár týdnů se jim sen o vysněné rodině sesypal jak domeček z karet.

Karlos prvně obvinil Lelu z nevěry. Pak se ukázalo, že je všechno tak trochu jinak. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a tak utekla za svou kamarádkou. "Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil... Nemohu nikomu zavolat ani jít na svůj Instagram. S nikým jsem nic neměla... Jsi chorý, žárlivý člověk. Jen mě vydíráš, protože se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. V životě už s tebou nebudu," vzkázala přes svou kamarádku s tím, že je Karlos ten, co se "kurví" a podává na něj trestní oznámení.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy