Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vztah Jágra a Kopřivové se otřásá v základech?! Celých 9 MĚSÍCŮ BEZ SEBE!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Bouře ve vztahu
Tajemný vzkaz Veroniky Kopřivové (27) vyvolává nejenom mezi fanoušky otázku, jak to teď má s Jaromírem Jágrem (46). Z jejích slov totiž číší, že ji trápí nějaké problémy. A i letošní Vánoce zjevně tráví odděleně. Navíc to je už rovných 9 měsíců, co s Jardou nepřidala fotku na Instagram!

Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) ještě před rokem patřili k nejostřeji sledovaným párečkům Česka. Pak se ale začali stahovat z veřejného života, až o nich skoro přestalo být slyšet.

Až doteď, kdy Veronika zasypává Instagram tajemnými vzkazy. Všichni mají strach, jestli se vztah s Jágrem nezačíná hroutit. "Jak jste si všimli, tak na Instagramu už dlouho nesdílím své soukromí. Mám k tomu hodně důvodů. Tímto storíčkem se s Vámi přes svátky loučím. Přeji Vám krásné, klidné Vánoce a svátky," naznačila dost jasně Veronika, že ji v osobním životě něco trápí.

Další podezřelou a znepokojivou indicií je fakt, že Veronika přidala na Instagram společnou fotku s Jágrem naposledy v březnu. Tehdy šli na výlet na hrad Křivoklát a vypadali šťastně. Jak to mezi sebou mají nyní, to ví zatím jen oni sami.

Související články

Další články