Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vztah Harryho a Meghan je prý v troskách: Princ konečně prozřel, říká expert. Ve hře má být návrat domů

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
vztah

Je manželství prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle v troskách? Jen před několika málo dny informovala britská média o tom, že vévoda ze Sussexu má v Los Angeles pronajaté útočiště, kam utíká před svou manželkou. Ačkoli tuto zprávu mluvčí Harryho zásadně popřel, nyní ke spekulacím přiložil polínko královský expert Paul Burrell. “Harry se konečně probral k pravdě o Meghan,” říká. Podle něj Harry zůstává v manželství pouze proto, aby mohl vidět vyrůstat své dvě děti, Archieho a Lilibet. Vévoda by se prý brzy mohl vrátit do Británie. 

Že by vztah prince Harryho (38) a jeho ženy Meghan Markle (41) nebyl tak růžový, jak se může na první pohled zdát? O tom v posledních dnech mluví britská média a nyní i expert na královskou rodinu! Manželé před pár dny oslavili výročí pět let od svatby, významný den pro ně připadá na 19. květen. Namísto gratulací však na povrch vyplouvají zprávy, že se jim vztah hroutí pod rukama.

Jak jsme psali, zdroje deníku The Sun v sobotu tvrdily, že osmatřicetiletý Harry má v luxusním hotelu poblíž svého a Meghanina domu v kalifornském Montecitu „vyhrazený“ soukromý pokoj pro chvíle, kdy potřebuje být sám. Tuto spekulaci však zástupce a mluvčí Harryho v prohlášení pro média popřel. List dále napsal, že Harry údajně prchá na své „únikové místo“ v San Vicente Bungalows, soukromém klubu pro členy v Los Angeles s přísnými pravidly na ochranu svých hostů.

Vyjádřil se i královský expert

K domněnkám se navíc nyní vyjádřil i královský expert Paul Burrell, který v minulosti pracoval i pro princeznu Dianu. Bývalý Dianin komorník se nechal slyšet, že se Harry "konečně probral" a vidí pravdu o své manželce Meghan. Jak informuje zahraniční web nypost.com, podle Burrella vévoda ze Sussexu zůstává v manželství pouze proto, aby mohl vidět vyrůstat své dvě děti, Archieho a Lilibet.

Vrátí se Harry domů? Expert věří, že ano

Expert dokonce promluvil o tom, že by se Harry mohl brzy opět vrátit i zpět na "domácí půdu" do Velké Británie. „Jsem jediný člověk v Británii, který přemýšlí nad tím, že se Harry konečně probudil a zjistil pravdu? Vidí konečně pravdu o tom, co jeho žena dělá a že mu vymývá mozek? Hypnotizovala ho její krása nebo co? Protože to všichni víme, ale zdá se, že to nevidí,“ cituje web Burrela.

Harry se v roce 2020 vzdal královských povinností a společně s manželkou Meghan a dětmi – čtyřletým synem Archiem a roční dcerou Lilibet – se odstěhoval do USA. I tak expert věří, že by ho nejen královská rodina, ale i Britové přivítali zpět s otevřenou náručí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy