Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vztah Dary Rolins a Rytmuse krizi neustál: Toužil drsný rapper po dítěti?

Rytmus možná chtěl dítě.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 39 fotografií
Rozchod ohlásili zpěvačka Dary Rolins (45) a rapper Rytmus (41) jako blesk z čistého nebe. Po letitém soužití se jejich vztah zkrátka znenadání rozpadl. Na přetřes přichází otázka proč? Dle odborníků je jasné, že sedmička je ve vztahu krizová, navíc Rytmus musel zákonitě po tak dlouhé době toužit po dítěti, které mu Dara nedala, nebo nemohla dát.

Šok jako blázen způsobil Rytmus (41) společně se zpěvačkou Darou Rolins (45), když na svých instagramových účtech oba prohlásili, že se rozcházejí. I když se jejich vztah zdál ideální, zřejmě nebyl. Důvodů k rozchodu může být více. Drsný rapper během sedmi let strávených po boku takové samice jistě zatoužil po dítěti a je známo, že přesně po tolika letech přichází krize.

Dítě už zpěvačka má ze vztahu s Matějem Homolou. Rytmus sice k Dařiné dceři Lauře přistupoval otcovsky, ale jeho pravou dcerou nebyla. Sedm let je dlouhá doba a pokud mu Dara dítě nechtěla dát, mohlo to v jejich vztahu způsobit vážný problém. „Pět až sedm let znamená přechozený vztah. Pokud tam není dítě, vztah jen těžko přežije,“ tvrdí psycholog Jeroným Klimeš, který se zaobírá právě psychologií rodiny. Objevují se i spekulace, že si z nás pár snů jen vystřelil.

Související články

Další články