Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vzrušuje vás, když má partner chlupaté podpaždí? Neděste se, nejste divná, jste jen odlišná v těchto 4 vlastnostech!

Zdroj: profimedia
Každý máme svou úchylku a každému se líbí něco jiného. To, co je pro někoho odpuzující, může být pro druhého neodolatelné a sexy. Rozhodně se tedy nestyďte za to, že se vám líbí muži, kteří to s holením nijak nepřehánějí. Vypovídá to o vás pouze tyto 4 věci.

Je pro vás symbolem mužství pořádné ochlupení? Patrně milujete nedbalou eleganci a na žádné uhlazené šamponky si nepotrpíte Rozhodně se nemáte za co stydět. I když je v dnešní době častější oholené mužské podpaždí, klasika není nijak odpudivá. Tato preference o vás prozrazuje tyto 4 věci.

1. Preferujete klasické rozdělení mužských a ženských činností

Praní, žehlení, vaření, přesně tyto práce máte v malíku a jste nesvá, kdyby vám při nich muž asistoval. Chlapa máte doma od oprav, držení kasy a řešení důležitých problémů. Moderní emancipace není nic pro vás.

2. V sexu jste raději tou ovládanou než iniciativní

Nepatříte k těm, které by sex rády vedly a vymýšlely novinky. Raději se necháte vést, a tak je logické, že preferujete ležet na zádech a nechat muže pracovat

3. Nerada se hádáte

Rozhodně se o vás nedá říct, že byste byla průbojná a tvrdě prosazovala vlastní názory. Máte ráda klid a jste pro něj ochotná obětovat opravdu hodně.

4. Jste rodinný typ

Starat se o děti a o rodinný krb je prostě vaším vysněným životním stylem Pokud byste neměla o koho pečovat, byla byste nesvá a nemohla byste žít naplno.

Související články

Další články