Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VZRUŠENÝ RONALDO SE NEOVLÁDL: Během předávání cen mlsně slídil očima v dekoltu své přítelkyně!

Neudržel se.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Že by pouze další hra ze strany portugalské fotbalové hvězdy, nebo už to se svojí krásnou přítelkyní konečně myslí vážně? Každopádně se s Georginou Rodriguez zvěčnil společně se svým synem, když ochotně pózovali fotografům!

Cristiano Ronaldo (31) v uplynulém roce střídal holky jako ponožky. Objevil se po boku nádherných žen, ale se žádnou mu to nevydrželo delší dobu a spíše to byly takové románky. Jeho současná dívka Goergina Rodriguez ale možná bude tou, která to vše změní.

Portugalec ji totiž vzal na slavnostní vyhlášení FIFA o nejlepšího hráče světa, a dokonce společně s Ronaldovým synem pózovali před fotografy! A to už je vážné, když si ji takhle pustí k tělu a ještě k tomu ke svému synovi!

Je to ale důkaz, že je Ronaldo heterosexuální? To těžko. Pořád se na něj bude pohlížet jako na toho, kdo nemá problém pomazlit se s fotbalovými spoluhráči, a také jako na muže, co stráví u zrcadla před zápasem delší dobu, než trvá samotné utkání…

Související články

Další články