Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Vzrušená Selena Gomez: Na trčící bradavky by si mohla věšet korálky!

Co Selenu tolik vzrušilo?
+ Dalších 81 fotografií
Většina hvězd chce za každých okolností vypadat dokonale, Selena Gomez (26) má tuhle hru na pozlátko těžce na háku. Jediné, co ji teď zajímá, je stav nejlepší kamarádky Demi Lovato (25), která se v úterý předávkovala heroinem a leží na jednotce intenzivní péče. Navzdory tomu zpěvačku ale popadají hříšné myšlenky. Vyšla si totiž bez podprsenky a kdyby si lehla na zem, její bradavky by přerostly i Burdž Chalífu!

Na Selenu Gomez je toho v poslední době až příliš. Nenávratně přišla o Justina Biebera, její kamarádka Demi Lovato se předávkovala heroinem a k tomu se na ni valí desítky dalších ran, spjatých zejména s její nevyléčitelnou nemocí.

Není proto divu, že zpěvačka kašle na nějaké přehnané fintění. Před nedávnem si vyšla bez podprsenky, a přestože prožívá snad nejtěžší období v životě, očividně ji popadaly hříšné myšlenky.

Vzpomínala snad na momenty, kdy si ji Bieber ještě hýčkal? Je to dost možné, protože jí zpod šatiček čouhaly bradavky, div se tenoučkou džínovinou neprodraly ven. Tohle je zkrátka Selena, jak ji máme všichni rádi!

Mohlo by vás zajímat

Další články