Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vzpoura v Anglii: Fanoušci West Hamu bombardovali autobus soupeře pyrotechnikou!

Fans West Hamu jsou chuligáni první třídy.
Zdroj: Twitter.com
Fanoušci fotbalového West Hamu se ukázali jako skuteční chuligáni. Na autobus se soupeřovým výběrem házeli pyrotechniku a díky tomu se posunul začátek zápasu.

Autobus s hráči Manchesteru United jel londýnskými ulicemi směrem ke stánku Upton Park. Tam měla být rozlučka West Hamu, jenž se bude po této sezóně stěhovat na anglický olympijský stadion.

Fanouškům se nejspíše přesun nelíbil a proto demonstrovali. Obklíčili autobus v jedné z přilehlých uliček a zasahovat museli příslušníci policie. Na autobus totiž lítala pyrotechnika a také plechovky s pivem a lahve.

Čutálisté slavného Manchesteru United byli v šoku. „Nebyl to moc hezký pohled, zničili nám totiž autobus,” reagovala hvězda United Wayne Rooney. “Na fotkách je krásně vidět co se dělo,” dodal kapitán týmu.

Výtržníci ale dostanou co proto. Policie totiž všechno nahrála a má záznamy, tudíž dříve nebo později padne kosa na kámen a budou padat pokuty. “Už podruhé v Londýně začínáme zápas později. Vždy to ovlivní hráče, je to škoda,” poznamenal Louis van Gaal a měl pravdu. Jeho tým totiž na stadionu West Hamu nezískal ani bod a prohrál 3:2.

Související články

Další články