Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vzpomínky Rytmuse na dobu, kdy čekal na úspěch: Tady se začaly měnit sny v realitu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Rytmus vzpomíná
Rád se chlubí luxusem a bohatstvím, zároveň se ale Rytmus (42) nebojí přiznat k těžké minulosti. Slovenský rapper totiž vždycky nejezdil drahými auty a nebydlel v rozlehlé vile. Teď se vrátil na místo činu a vzpomíná na chvíle, kdy byla jeho kariéra v plenkách!

Rytmus (42) se sice narodil v Kroměříži, ale vyrůstal na chudém sídlišti ve slovenských Piešťanech. A právě složité dětství mu dodalo odvahu a sílu, aby nemusel v paneláku strávit i zbytek života.

Mladý Patrik Vrbovský se vyučil kuchařem a číšníkem, protože byla jistota, že v tomto oboru sežene práci. Později se živil jako krupiér v kasínu a právě tam zadělal na pozdější úspěch. "Nacházím se ve své bývalé práci, na kterou mám silné vzpomínky," vzpomíná Rytmus na Instagramu a přikládá i fotku před pokerovými stoly.

"Dlouhých osm let nočních na zadrhnutém kole se sluchátky v uších. Tady jsme napsali singl Dává mi a album E.R.A. Tady se začaly měnit sny v realitu," popisuje rapper, jak se mu podařilo vybudovat si jméno v hudebním průmyslu. Psal se rok 2004 a Rytmus od té doby už nikdy nemusel pracovat nikde jinde než v nahrávacím studiu.

Letos v červenci se Rytmusovi splnil další životní sen. Manželka Jasmina Alagič (30) mu porodila syna a jindy drsný rapper je v posledních týdnech rozněžnělý jako nikdy předtím.

Od obyčejného pikolíka a později krupiéra docela posun, co myslíte?

Související články

Další články