Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vzpomínky na Tvář: Marta Jandová promluvila o traumatech a Lambora o porotě

Tvoje tvář má známý hlas 2021: Marta Jandová promluvila o traumatech a Lambora o porotě
Zdroj: se svolením TV Nova
+ Další 2 fotografie
zábavný pořad
Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se už 21. března vrací na obrazovky televize Nova. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla, samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava. Na co vzpomíná Marta Jandová a jak vidí post porotce Marek Lambora?

V rámci osmé řady Tvoje tvář má známý hlas navíc dojde k několika změnám. Pořadem budou provázet hned dva moderátoři, a to Ondřej Sokol a Aleš Háma, který byl v minulé řadě porotcem. Tou největší změnou bude ovšem to, že v osmé řadě uvidíme ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující napříč všemi minulými řadami, budou to zkrátka opravdoví šampioni. Rozhodně se tak máme na co těšit.

Diváci televize Nova uvidí v osmé řadě show Tvoje tvář má známý hlas Petra Rychlého, Jitku Boho, Ivu Pazderkovou, Davida Gránského a těšit se mohou i na dokonalé proměny Marty Jandové a Alberta Černého

Trauma Marty Jandové

Marta Jandová účinkovala v druhé řadě show a diváci si mohou pamatovat, jak se proměnila například v Katy Perry nebo Adele a jak byla její vystoupení vždy dokonale ztvárněna. V rámci osmé řady má navíc určité pouto s každým z účinkujících: "Jsem neskutečné ráda za ten výběr, protože všechny mám opravdu moc ráda a s každým z nich mě něco pojí."

Zpěvačka Marta Jandová tvrdí, že tréma je v této řadě o něco lepší, ale má jednu věc, která ji lehce traumatizovala: "Já jsem si okamžitě vybavila ten výtah, tu znělku a říkala jsem si, tak to ne."

Marek Lambora porotcem

Alberta Černého mají diváci v živé paměti z minulé, tedy sedmé řady Tváře. Zpěvák si užívá hlavně to, že může jednou za týden vypadat tak, že ani sám sebe nepozná v zrcadle: "Rozhodně mě baví to, že na chvíli můžu být úplně někdo jiný, můžu si zkusit různé polohy, různé masky, a to je prostě naprosto perfektní."

Hodnotit účinkující bude i tentokrát talentovaný herec Marek Lambora, ne vždy je to pro něj ovšem jednoduché: "Co je tedy nejhorší, je bodování, je to opravdu hrůza, každý porotce by všem chtěl dát nejvyšší počet bodů, ale to bohužel nejde. Strašně rád vzpomínám na sérii, v níž jsem účinkoval, bylo to skvělé a mrzí mě, že se teď nemůžu se všemi kolegy vídat. Jinak už by mě ale nikdo na jeviště nedostal, fakt si neumím představit, že bych tam teď šel a začal zpívat."

Těšíte se na novou řadu Tvoje tvář má známý hlas?

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy