Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vzpomínka na hvězdu Rychle a zběsile: Dcera Paula Walkera zveřejnila snímek z rodinného alba

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
neštěstí
Letos v listopadu tomu bude už 6 let, co tento svět ve svých čtyřiceti letech opustil herec Paul Walker. Hvězdě série filmů Rychle a zběsile se stala osudnou autonehoda. Jeho přátelé a rodina na něj neustále vzpomínají, nejvíc ale chybí jeho dceři Meadow (20), se kterou měl velmi speciální a silné pouto. Ta nyní zveřejnila snímek svého tatínka ze soukromého alba.

Smrt Paula Walkera otřásla celým světem. Herec, kterého proslavil snímek Rychle a zběsile, byl oplakáván fanoušky, kolegy, ale především rodinou. Obzvlášť špatně na tom po jeho smrti byla jeho dcera Meadow Walker, které tehdy bylo 14 let. Dnes jí je už 20, na svého tatínka ale rozhodně nezapomíná a myslí na něj velmi často. I proto zveřejnila dosud neviděný snímek z rodinného alba.

Na fotce je Walker zachycen na dovolené na Bahamách při krmení prasete. "Myslím na tebe," napsala ke snímku Meadow. Příspěvek na sociální síti okomentovala spousta celebrit, mezi nimi i Jordana Brewster, která v Rychle a zběsile hrála Miu. "Miluju tuhle fotku," napsala.

V komentářích pod snímkem je jasně vidět, jak moc Paul svým hvězdným přátelům a fanouškům i po letech od jeho smrti chybí. Podívejte se do galerie, jak nádhernou vzpomínku na tatínka Meadow zveřejnila.

Související články

Další články