Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na Uzlinku z filmu Pelíšky? Takhle se změnila!

Sylvie Koblížková změnila image, ale roztomilý obličej jí zůstal.
Zdroj: Facebook, divadlofilm.cz
Sylvie Koblížková musela jako malá školačka Uzlinka trpělivě snášet šílenosti své rodiny a zamilovaného pubertálního bratra. Byla to odvážná, samostatná holčička, která si stejně vždycky udělala všechno po svém. A taková je ve skutečnosti.

Sylvie Koblížková (31) nikdy nespoléhala na to, že jedna populární role ji automaticky vystřelí do hereckého nebe, kde se udrží navždy. Nenásledovala desítky zklamaných dětských herců a našla si prostě jinou práci.

Živila se jako barmanka a vystudovala manažerskou školu. Filmovým nabídkám se však nebránila. Zahrála si v primáckých seriálech Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy. Věnovala se i divadlu. Zahrála si v hrách Postel plná cizinců, Eskymák z Amsterodamu a několik dalších.

Dnes už o mladé herečce není slyšet, ale diváci by ji určitě přivítali s otevřenou náručí. Hřebejkův film Pelíšky, který ji tak proslavil, se řadí k našim kultovním snímkům.

Související články

Další články