Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na uhrančivého krasavce z Mumie? Nyní je z něj špekatý páprda s lysinami a panděrem

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Brendan Fraser (49) se lidem vryl do paměti hlavně prostřednictvím svých rolí ve filmu Mumie nebo Král džungle. V té době po něm šílely stovky dívek a každá by si přála být v jeho náruči. Bohužel ani největší hollywoodské hvězdy neobelstí čas a když se o sebe přestanou starat, tak to podle toho vypadá. Brendan už není ten charismatický krasavec s liščím úsměvem, ale stařecký páprda s velkým panděrem.

V době své největší slávy to býval charismatický Brendan Fraser krasavec s uhrančivýma očima, po kterém toužila nejedna žena. V roce 1997 se objevil ve filmu Král džungle, kde ho mohly fanynky spatřit svlečeného do půl těla.

Jeho vypracované tělo ho okamžitě katapultovalo mezi nejvíce sexy hollywoodské herce. O dva roky později dostal příležitost hrát v megafilmu Mumie a nový sexysymbol byl na světě. Bohužel se na herci podepsal zub času.

Nejspíše až moc spoléhal na svůj přirozený šarm a myslel si, že mu jeho rozkošný obličejíček vydrží až do smrti. To se ale šeredně spletl. Momentálně herec nevypadá vůbec dobře a na ulici byste si ho klidně spletli se stařeckým páprdou.

Brendanovi hodně zřídly vlasy, na hlavě má lysiny, přestal cvičit a dbát o sebe, což mělo za následek to, že mu narostlo obří panděro a rozhodně nevypadá na 49 let, nýbrž na 60. Tenhle bývalý krasavec by měl na sobě okamžitě zamakat.

Související články

Další články