Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte na Terezu z Big Brother? Stala se z ní úspěšná podnikatelka a vydělává miliony

+ Dalších 7 fotografií
úspěch
Vzpomínáte si na někdejší účastnici reality show Big Brother Terezii Olivovou? Že ne? My vám ji rádi připomeneme. Je z ní totiž úspěšná podnikatelka. Vlastní surfařskou školu a daří se jí velmi dobře.

Je to téměř 15 let, co se Terezie Olivová přihlásila do kdysi úspěšné reality show Big Brother. Tehdy tam však velký úspěch nesklidila a po krátkém čase se pakovala pryč. Sama byla toho názoru, že sledovat lidi v takovýchto pořadech je hloupé. Chtěla to zkusit jen tak pro zábavu.

Nyní je z Terezy ovšem úspěšná podnikatelka. Našla zálibu v surfingu a naplno se tomu začala věnovat. Třikrát se stala mistryní České republiky a s bratrem Otmarem si založila surfařskou školu.

Daří se jim opravdu skvěle. Vytvořili monopol a ročně vydělávají miliony. Loni byl obrat 30 milionů korun a to už něco znamená. Jejich cestovka a surfařská škola má za rok přes pět tisíc zákazníků. „Chceme, aby měli klienti úplný zážitek. Aby si dobře zasurfovali, ale nejen to. Pro mě je nejdůležitější, aby každý po tom týdnu věděl o surfování co možná nejvíc. Dbáme hodně i na bezpečnostní pravidla, aby až pojedou surfovat bez nás, nebyli pro své okolí nebezpečím,“ vysvětlovala Olivová pro magazín Forbes.

Dokonce si nechali na Srí Lance postavit hotel v hodnotě 11 milionů korun, který má osm pokojů. Jsou tedy nad míru spokojeni a jako bonus je Tereza v očekávání. V době podzimu by měla na svět přivést miminko. Daří se jí jak v osobním životě, tak i v kariérním.

Mohlo by vás zajímat

Další články