Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na seriál Helena a její chlapci? Takhle dnes vypadají hlavní představitelé!

Herci na začátku devadesátých let a dnes.
Zdroj: Instagram, Facebook
+ Další 3 fotografie
S devadesátkami přišlo na televizní obrazovku mnoho kultovních seriálů. Jedním z nich byla francouzská "telenovela" Helena a její chlapci o bandě vysokoškoláků na koleji. Hlavní roli si zahrála Hélène Rolles a její seriálový kluk byl herec Patrick Puydebat. Jak vypadá páreček dnes?

Seriál Helena a její chlapci si získal neuvěřitelnou sledovanost. Každý večer ho sledovalo skoro sedm milionů diváků a natáčecí práva byla prodána do celého světa. Hlavně mladí diváci tuhle partičku vysokoškoláků milovali a doufali, že jednoho dne potkají na koleji také svoje lásky a budou se scházet ve strašně „cool“ zkušebně.

Postava Heleny ale získala takovou popularitu vlastně náhodou. Nejdřív se objevila v sitcomu Premiers Baisers, kde hrála starší sestru hlavní představitelky. Jenomže se zalíbila producentovi Jeanu-Lucovi Azoulayovi, který na základě Heleny vytvořil její vlastní seriál. A na světě byla Helena a její chlapci.

Hélène si kromě dalších televizních seriálů nikde nezahrála, nicméně ve Francii svého času ovládala úplně vše. V roce 1992 vydala album Je m'appelle Hélène a prodalo se ho přes 900 000 kopií! Získala tak trojnásobnou platinovou desku a mohla si výskat.

Rok poté vydala stejnojmenný román, který měl opět úspěch. Bylo jí 27 a nemohla jít dál, byla úspěšná ve všem, na co sáhla. Natočila dalších pár podobně laděných seriálů a stáhla se do ústraní. Věnovala se muzice a o pár let později adoptovala dvě děti – holčičku a chlapce z Etiopie.

Dnes vypadá stále dobře! Účes má stále stejný jako tenkrát v seriálu a zůstala jí i štíhlá postava. Se svou seriálovou láskou Patrickem se stále vídá na různých akcích a dodnes jsou přátelé. Podívejte se v galerii, jak jim to spolu pořád sluší!

Související články

Další články