Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na semifinalistku soutěže Česko Slovensko má talent, rapperku Sharkass? Natočila fakt odvážný videoklip!

Byla jednou z výrazných osob talentové soutěže, ale přesto se nakonec nedostala do samotného finále. Ale to Šárku Geroldovou neodradilo a ve své vysněné kariéře pokračovala dál. Miláček poroty rapperka Sharkass teď natočila videoklip, kterému fandí i Lucie Bílá.

Rapperka, která uchvátila celou porotu i publikum svým freestylem, určitě nepatří mezi hvězdičky, které rychle vyletí a ještě rychleji zhasnou. Její texty mají opravdu hloubku a smysl. Její poslední videoklip měl dokonce 520 tisíc zhlédnutí, což je na české poměry dost skvělá bilance.

Celý videoklip je točený na letišti a vypadá už od prvního pohledu velmi originálně. Raději čekala nějakou dobu, než s něčím novým vylezla ven, aby to nebyl jen výstřel do tmy.

Tak uvidíme, jestli ji konečně tato píseň vynese do hudebních výšin, ale Lucie Bílá se přeci jen tak nemýlí, když si někoho oblíbí a fandí mu. Zatím se ale podívejte na její videoklip, který vás možná dostane do kolen.

Související články

Další články