Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na otravnou Violet z Karlíka a továrny na čokoládu? Dneska je z ní sexy kost!

Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 6 fotografií
AnnaSophia Robb (23) si jako jedenáctiletá zahrála ve filmu Karlík a továrna na čokoládu. Největší hvězdou filmu byl podivínský pan Wonka, kterého si zahrál Johnny Depp. Ale na drzou Violet nešlo zapomenout. Pořád měla ke všemu připomínky a všechno musela vyzkoušet. Nakonec se proměnila v borůvku a čokoládovnu stejně nezdědila. Jak se má ale blondýnka dnes?

AnnaSophia Robb je už dospělá krasavice a naštěstí z ní není vyhaslá dětská hvězda. Pořád hraje a daří se jí hlavně v seriálech. Září v The Carrie Diaries, což je seriál o životě Carrie Bradshaw v době, kdy ještě nebyla slavná novinářka, ale studentka a elévka v módních časopisech.

Role jí sedne jako hrnec na zadek a opravdu vypadá jako mladší verze herečky Sarah Jessicy Parker

AnnaSophia jinak nezahálí a jde z natáčení do natáčení. Do toho je talentovanou zpěvačkou a zpívá v muzikálech. Aby toho nebylo málo, má za sebou i focení. Stala se tváří oblečení Trad.

Fanoušci ji můžou vidět nejnověji v seriálu Mercy Street nebo se podívat na starší film Surfařka natočený podle pravdivé události. AnnaSophia si zahrála dívku, které žralok ukousl ruku, ale ona se dala dohromady, zabojovala a dál soutěží mezi profesionály v surfingu. O skutečné hrdince z filmu si můžete přečíst ZDE

Související články

Další články