Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na Mirečka z Chalupářů? Z Ondřeje Stýbla je dnes miliardář!

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
vyrostl
Seriál Chalupáři, který se odehrává převážně ve vesničce Třešňová, je dodnes u diváků velmi oblíbený. Vzpomínáte si na malého Mirečka, co hrál syna Václava Sloupa (†78)? Dnes je z Ondřeje Stýbla (55) miliardář. Je realitním magnátem a na kontě má tučnou sumu.

Na televizních obrazovkách se opět začal vysílat komediální seriál Chalupáři, který je u diváků i po tolika letech neskutečně oblíbený. Děj se odehrává v maličké vesničce Třešňová a nastiňuje symbiózu člověka městského a člověka vesnického.

Vzpomínáte si na malého Mirečka? Když se Pištovi, synkovi cikána Fera, ztratí koloběžka, je z krádeže nařknut právě Mireček. Jenže ten ji neukradl, schovala ji totiž Miluška, kterou hrála Mahulena Bočanová. Mireček hrál syna Václava Sloupa. Bohužel Václav Sloup už není mezi námi. Zemřel před pěti lety v roce 2014. V srdcích Čechů bude navždy, protože je málokterý film či seriál, ve kterém se Václav neobjevil.

Už je to dlouhá léta, co se točili Chalupáři a z malého Mirečka vyrostl někdo úplně jiný. Herci Ondřeji Stýblovi je dnes pětapadesát let a má pořádně tučné konto. Je z něj miliardář. Vlastní palác U Stýblů na Václavském náměstí v Praze a mnoho dalších nemovitostí. Například zámek v Miletíně, domy v ulici Na příkopě nebo v Provaznické ulici. O peníze tedy rozhodně nemá nouzi a herectví se už dávno nevěnuje.

Související články

Další články