Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na LEGENDÁRNÍ skupinu S Club 7? Všichni ZESTÁRLI a pěkně NAKYNULI!

+ Dalších 7 fotografií
Psal se rok 1998 a tvůrce Spice Girls Simon Fuller potřeboval dát dohromady mladou a svěží krev, která by pobláznila všechny puberťáky a jejichž songy by válcovaly příčky hitparád. Pokud vám je kolem třiceti, tak jste na téhle skupině jistojistě vyrůstali. Existuje snad někdo, kdo nezná legendární skupinu S Club 7?

Už je to neuvěřitelných devatenáct let od doby, kdy vznikla legendární skupina, jejíž členové sice neměli kdovíjaký pěvecký talent, ale svými hity bořili žebříčky hitparád. Neexistuje snad nikdo, komu by momentálně bylo okolo třiceti a neznal skupinu S Club 7

Skupina měla původně sedm členů. Všichni ti, kteří S Club 7 sledovali, si strašně přáli být přesně jako oni. S Club 7 za svou kariéru stačili vydat pět CD a natočit tři filmy a čtyři seriály.

Bohužel po nějaké době z původní sedmičky, která se skládala z Jona, Jo, Bradleyho, Paula, Hannah, Rachel a Tiny, odešel Paul a zanedlouho se skupina rozpadla celá. Jenomže po dlouhých dvanácti letech se všichni členové sešli a vystoupili v televizi.

Úspěch sklidili vcelku velký, a proto se rozhodli, že uspořádají velké turné. Zájem o jejich turné byl opravdu veliký. Prodalo se neuvěřitelných osmnáct tisíc lístků a pořadatelé ještě navýšili kapacitu.

V roce 2015 mohli fanoušci vidět skupinu S Club 7 naposledy pohromadě. Zatímco ženská část skupiny dozrála a zkrásněla, chlapci se nám trošku zakulatili a zestárli. No uvidíme, jestli tuhle partičku ještě někdy uslyšíme společně.

Související články

Další články