Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na Bilba z Pána prstenů? Takhle vypadá dnes!

Co na to říkáte?
Zdroj: Twitter
+ Další 3 fotografie
Pamatujete si na oblíbeného herce, který ztvárnil nezapomenutelnou postavu Bilba Pytlíka v trilogii Pán prstenů? Od doby prvního natáčení uteklo už neuvěřitelných patnáct let a představiteli Bilba je dnes již pětaosmdesát let. Podívejte se, jak se herec za tu dobu změnil.

Že vám jméno Ian Holm nic neříká? Nevadí, všichni lidé si ho stejně pamatují jako Bilba Pytlíka z trilogie Pán prstenů. Sympatickému herci a představiteli Bilba je dneska už neuvěřitelných pětaosmdesát let.

I když se to nemusí zdát, Ian je velmi vážený divadelní, televizní i filmový herec.

Na svém kontě má přes sto filmů a jednu nominaci na Oscara. Ian je velmi schopný a nadaný herec. Dokonce se může pyšnit rytířským titulem.

Kromě Pána prstenů, kde si zahrál nezapomenutelnou roli malého a velmi chytrého Bilba Pytlíka, si ho můžete také pamatovat vedle Johnnyho Deppa ve filmu Z pekla. Zatím poslední film, kde můžete tohoto legendárního herce vidět, se jmenuje Hobit: Bitva pěti armád.

Od natáčení prvního dílu Pána prstenů uběhlo již bezmála patnáct let. Ale Ian Holm se prakticky skoro vůbec nezměnil. Co myslíte?

Související články

Další články