Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte na tyhle kontroverzní divy z Prostřena? Nevidomá Žaneta se štítí chlapů a po Mii se slehla zem. Co se stalo?

Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Za chvíli už to bude rok, co se do oblíbené kulinářské show Prostřeno přihlásily dvě velmi kontroverzní dívky, ze kterých se po skončení soutěže staly nerozlučné kamarádky. Řeč není o nikom jiném než o nevidomé Žanetě Šťastné a potetované Mii Nelson. Holky zažily raketový vzestup a chtěly toho řádně využít. Jenomže postupem času se po nich slehla zem. Co dnes dělá kdysi nerozlučná dvojka, která se v Prostřenu postarala o pořádný rozruch?

Míša a Žany se minulý rok v Prostřenu postaraly o pořádný rozruch, na který nejenom pravidelní diváci téhle soutěže dlouho nemohli zapomenout. Žaneta Šťastná se sice snažila uvařit, jak nejlépe mohla, ale v soutěži nevyhrála. Zato předvedla úplně jiné přednosti.

Soutěžící Žanetu nešlo přehlédnout. Menší a na první pohled tichá dívka se po chvíli otřepala a všem ukázala, co v ní je. Žaneta, která si doslova libovala v růžové barvě a barevném tetování, neměla žádný problém se studem. Hned několikrát v Prostřenu ukázala svá prsa a pořádně to rozparádila na stole dalšího hostitele.

Ani Mia Nelson nezůstávala se svým řáděním pozadu. Bylo zjevné, že alkohol jí nebyl cizí. Ale možná že právě kvůli němu nezvládla uvařit vůbec nic. Předchozí den to trošku přehnala u jednoho ze svých soupeřů a další den, kdy měla vařit, jí bylo zle. Sama Mia tvrdila, že za to může stres a nervozita, ale ostatní soutěžící si myslí své.

No a co tyhle dvě divošky dělají nyní? Žaneta se snaží stále napsat svou knihu, ale prozatím se jí to nedaří kvůli rozbitému počítači. Jejím dalším snem je založit si internetový obchůdek s věcmi, které sama šije. Jeho realizace je ale podle jejích slov zatím ve hvězdách.

V otázce mužů má ale jasno. "Pořád mi píšou a otravují mě nějací chlapi. Já se jich ale doslova štítím. Vzhledem k mým životním zkušenostem nebudu rozhodně chodit na rande s někým úplně cizím," říká rázně Žaneta.

Ještě před několika měsíci byla se svou kamarádkou Miou na ostří nože a holky si nemohly přijít na jméno. Nyní je všechno jinak. "S Míšou jsme se udobřily a vše je zase v pořádku. Ale v poslední době se s ní nemůžu vůbec spojit. Nevím, co s ní je, a začínám mít o ni docela strach."

A Žaneta má pravdu. Když jsme se snažili dovolat potetované krásce, tak mobil buď vůbec nebrala, nebo ho měla vypnutý. Žaneta ani neví, zda Mia ještě pořád bydlí v Ostravě, nebo se rozhodla zkusit štěstí jinde.

Související články

Další články