Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte, jak krásné byly kdysi sestry Olsenovy? Z Mary-Kate se stala vyhublá troska s vizáží mumie

Herečka vypadá opravdu příšerně!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Mary-Kate a Ashley Olsen zažily naprosto raketový vzestup už ve svých šesti měsících. Takhle malé je vzala jejich matka na konkurz seriálu Full House, který zaznamenal obrovský ohlas po celém světě. Holky se staly hvězdami první velikosti a bylo je všude vidět. Bohužel v období puberty svou slávu neunesly a začaly trpět anorexií spojenou s psychickými problémy. Zatímco Ashley se z toho vyhrabala, tak na její sestře se nemoci krutě podepsaly.

Mary-Kate a Ashley Olsen jsou dvojčata, která zná celý svět. Před kamerou se poprvé objevily v šesti měsících, kdy je jejich matka vzala na konkurz seriálu Full House. Režisérovi okamžitě padly do oka. Byl nadšený z toho, jak jsou holky klidné a přizpůsobivé v tak nízkém věku.

Okamžitě je obsadil a jejich sláva začala nabírat na obrátkách. Nejvíce prosluly svými pubertálními filmy, které mladí lidé zbožňovali po celém světě. Jenomže v období puberty nastal zvrat. V roce 2004 se začalo hodně spekulovat o tom, zda obě netrpí anorexií.

Mary-Kate a Ashley se objevovaly na různých akcích a byly čím dál tím více hubené. Na některých fotkách šlo dokonce zřetelně vidět, jak jim lezou žebra. K tomu se přidaly psychické problémy spojené s nemocí a už se to vezlo.

Na nějakou dobu se stáhly do ústraní, opustily světla reflektorů a přesedlaly na módní průmysl. V současné době to vypadá, že se Ashley ze všech problémů dostala a vypadá opravdu senzačně. To bohužel nemůžeme říct o její sestře Mary-Kate.

Na té se výrazně podepsaly jak nemoci, tak plastické operace, které podstoupila, protože už jí lezlo na nervy, že je úplně stejná jako její dvojče. Nechala si plasticky upravit rty a nos, ale žádná výhra to není.

Mary-Kate vypadá jako padesátiletá stařena a její propadlý obličej mluví za vše. Měla by začít se sebou okamžitě něco dělat, ať nedopadne špatně.

Související články

Další články