Mary-Kate a Ashley Olsen jsou dvojčata, která zná celý svět. Před kamerou se poprvé objevily v šesti měsících, kdy je jejich matka vzala na konkurz seriálu Full House. Režisérovi okamžitě padly do oka. Byl nadšený z toho, jak jsou holky klidné a přizpůsobivé v tak nízkém věku.

Okamžitě je obsadil a jejich sláva začala nabírat na obrátkách. Nejvíce prosluly svými pubertálními filmy, které mladí lidé zbožňovali po celém světě. Jenomže v období puberty nastal zvrat. V roce 2004 se začalo hodně spekulovat o tom, zda obě netrpí anorexií.

Mary-Kate a Ashley se objevovaly na různých akcích a byly čím dál tím více hubené. Na některých fotkách šlo dokonce zřetelně vidět, jak jim lezou žebra. K tomu se přidaly psychické problémy spojené s nemocí a už se to vezlo.

Na nějakou dobu se stáhly do ústraní, opustily světla reflektorů a přesedlaly na módní průmysl. V současné době to vypadá, že se Ashley ze všech problémů dostala a vypadá opravdu senzačně. To bohužel nemůžeme říct o její sestře Mary-Kate.

Na té se výrazně podepsaly jak nemoci, tak plastické operace, které podstoupila, protože už jí lezlo na nervy, že je úplně stejná jako její dvojče. Nechala si plasticky upravit rty a nos, ale žádná výhra to není.

Mary-Kate vypadá jako padesátiletá stařena a její propadlý obličej mluví za vše. Měla by začít se sebou okamžitě něco dělat, ať nedopadne špatně.