Bohužel po natočení filmu se tenkrát malý Andrej už jinde neprosadil. Přitom chodil do pražské školy a jako žák uměl perfektně česky. Mohl nějakou roli získat, ale bohužel k tomu nedošlo. Přitom o kariéru herce velmi stál. Když se odstěhoval zpátky do Ruska, chtěl chodit na místní konzervatoř. Ta ale byla soukromá a on bohužel na studium neměl prostředky.

Po Praze se mu stýská, naposledy se v Čechách objevil před deseti lety, když dorazil na Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež ve Zlíně. Tam se z něj fanoušci mohli zbláznit. On ale nemůže zapomenout, jak se na něj vykašli Svěrákové. Prý ho ani nepozvali na desetileté výročí filmu Kolja!

Když Andrej zjistil, že herectví mu nevyjde, tak si našel „normální“ práci. „Pracuji jako mistr v jedné stavební firmě. Stavíme podchody,“ svěřil se Blesku. Malý Kolja se tak nakonec živí stavařinou!

Na Prahu Andrej nezapomněl a stále se sem někdy chystá na návštěvu! Dokonce má velký sen. „Hrozně rád bych si opět zahrál v nějakém českém filmu,“ říká. Tak si na něj snad někdy nějaký český režisér vzpomene a roli mu nabídne! Diváci by ho určitě moc rádi viděli zpátky na obrazovkách.