Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte na pohádku Lotrando a Zubejda? Koukněte, jak vypadají hlavní protagonisté po tolika letech!

Zdroj: IMDb.cz
+ Další fotografie
Určitě si ještě pamatujete na pohádku Lotrando a Zubejda. Od prvního odvysílání už uplynula nějaká doba. Podívejte se do naší fotogalerie, jak s hlavními představiteli zamával čas. No řekněte sami, zda byste je poznali?

Pohádka Lotrando a Zubejda je jeden z nejroztomilejších příběhů a určité vás dostane i letošní Vánoce. Poprvé se pohádka vysílala v roce 1996. Hlavní role připadla Barboře Seidlové jako princezně a Jiří Strach si zahrál loupežníka Lotranda. A ano, máte pravdu. Byla z toho láska jako trám, ale jenom ve filmu.

Uplynulo více než dvacet let a loupežník Jiří Strach už se dávno věnuje jiné profesi. Pravda, v blízkosti kamer je pořád. Je však především režisérem a sem tam se ve svých detektivkách i mihne. Má na svědomí třeba krimisérii Ďáblova lest nebo Ztracená brána, kde si zahrál drobnou roli mnicha. V záběrech zpíval ve sboru v břevnovském kostele sv. Markéty. Největší úspěch ale slaví s pohádkou Anděl Páně a jejím pokračováním Anděl Páně 2.

Šestatřicetiletá herečka Barbora Seidlová hraje zvesela dál a ráda mluví o zdravé výživě. Už od dětství nerada přežvykovala maso, a tak se vydala jinou cestou. Vyřadila ze svého jídelníčku maso, ale i mléčné výrobky a vejce. Zjistila, že jí více vyhovuje strava rostlinná, a to doslova. Herečka už ochutnala dokonce fialky a pampelišky. Mimo pojídání květin se v posledních letech věnuje převážně divadlu v Brně, a to na scéně Divadla Bolka Polívky.

Cesty hlavních protagonistů se zkrátka rozešly, ale vídat na obrazovkách je můžeme pořád.

Související články

Další články